ناراحتی یک بازیکن به دلیل جدا نشدن از پرسپولیس

0

قبل از شروع فصل صحبت از پیشنهاد یک تیم پرتغالی به عبدی مطرح شد اما گل‌محمدی به او اجازه جدایی نداد.

ز مدتی قبل بحث احتمال حضور شیخ‌دیاباته مهاجم اهل مالی در پرسپولیس مطرح شد و بالاخره این اتفاق رخ‌داد و مهاجم فصل گذشته الغرافه قطر به تهران آمد، قراردادش با پرسپولیس را امضا کرد و اولین تمرین خود را هم انجام داد.

حضور دیاباته در پرسپولیس به خاطر دو فصل بازی در استقلال و تبدیل شدن به بهترین گل‌زن خارجی آبی‌ها حساسیت‌های زیادی را به‌وجود آورد و گفته می‌شد به خاطر برخی تهدیدها شاید قید بازگشت به لیگ برتر را بزند اما درنهایت تصمیم گرفت قرمزپوش شود. حالا همه منتظرند ببینند شیخ که آمار گل‌زنی خوبی در سال‌های عضویتش در تیم‌های مختلف داشته می‌تواند در پرسپولیس هم تبدیل به یک گل‌زن موفق بشود یا خیر؛ چراکه همانقدر که گل‌زن خوبی بوده سابقه مصدومیت‌های متوالی هم دارد.

هواداران پرسپولیس از حالا درحال تصور کردن یک زوج خارجی در خط‌حمله تیم‌شان هستند و می‌گویند اگر دیاباته و لوکادیا به مرز آمادگی برسند مشکل گل‌زنی این تیم به‌طور کامل حل خواهد شد. لوکادیا اگرچه در بازی این هفته برابر نفت آبادان گل‌زنی کرد اما نشان داد که هنوز از نظر بدنی با شرایط ایده‌آل فاصله دارد و طبعا دیاباته هم باید مدتی تمرین کند تا در شرایط مناسب قرار بگیرد.

نکته مهم اما به وضعیت مهدی عبدی مربوط است؛ مهاجمی که در شروع فصل فیکس بود اما عملکرد خوبی نداشت و تبدیل به گزینه سوم خط حمله بعد از لوکادیا و حامد پاکدل شد و با این روند احتمالا گزینه چهارم خط حمله قرمزها خواهد بود.

جالب اینکه قبل از شروع فصل صحبت از پیشنهاد یک تیم پرتغالی به عبدی مطرح شد اما گل‌محمدی به او اجازه جدایی نداد و احتمالا حق دارد که الان از باشگاه و گل‌محمدی ناراحت باشد که چرا اجازه ندادند به جمع لژیونرها بپیوندد؛ هر چند با عملکردی که در این مدت نشان داد احتمالا در هر تیم خارجی هم به نیمکت‌نشین تبدیل می‌شد!

عبدی در این فصل قول گلزنی و حتی آقای گلی لیگ برتر را داده بود اما حالا باید به دنبال پیدا کردن فرصت برای حضور در ترکیب پرسپولیس باشد.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری مشرق
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند