لرستان پنجمین استان امن کشور

0

فرمانده انتظامی لرستان با اعلام اینکه این استان پنجمین استان امن کشور است از دستگاه های اجرایی خواست با توجه به تخریب چهره دستگاه های مختلف توسط دشمن در فضای مجازی، امنیت این فضا مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش امید لرستان، سردار یحیی الهی روز یکشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد افزود: دشمن تخریب چهره دستگاه‌ و ارگان های مختلف را در دستور کار قرار داده است و در فضای مجازی منتشر می‌ کند که عده‌ای خودفروخته هم باور و اکنون علیه مسوولان سپاه سخن پراکنی می کنند اما مردم آگاه تر هستند.

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: دشمنان مشکلات بسیاری را سر راه انقلاب بوجود آوردند اما موفق نمی‌شوند و می دانند آنچه که می‌ماند اسلام است بنابراین اسلام را نشانه گرفته‌اند اما ولایت فقیه در جهان پخش شده است.

سردار الهی با تاکید بر اینکه سرباز ولایت فقیه هستیم گفت: دشمن اکنون قصد دارد احساس امنیت را خدشه‌دار کند که باید با مدیریت جهادی در مقابل ترفندهای دشمن ایستادگی کنیم هرچند معضلات اجتماعی وجود دارد اما ایران از کشورهای امن منطقه و دنیا به شمار می آید.

وی افزود: همکاری دستگاه‌های اجرایی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و کاهش جرایم ضروری است همچنین فضای مجازی باید مراقبت شود، اصحاب رسانه سربازان نظام و رابط بین مسوولان و ملت هستند اما برخی مواقع ناخواسته به مسایلی دامن زده می‌شود که نباید گفته شود.

سردار الهی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان راه‌های بسیاری را علیه کشور امتحان کردند، اما متوجه شدند که در بحث نظامی راه به جایی نخواهند برد چراکه ملت پشتوانه واقعی نظام است و شهادت و کمبودها را می‌پذیرد اما در راه انقلاب عقب نشینی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه اکنون دشمن ضعیف شده است و توان رویارویی با ایران را ندارد تصریح کرد: مدیران باید خود را وقف نظام کنند و در دولت سیزدهم به عنوان یک دولت انقلابی باید برای توسعه ایران اسلامی تلاش کنیم. وی ادامه داد:

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه اصحاب رسانه باید مطالبه گری و در عین حال شرایط حضور سرمایه گذاران را فراهم کنند ادامه داد: لرستان پنجمین استان امن است اما باید در خصوص احساس امنیت تلاش بیشتری صورت گیرد.

بنا به پیشنهاد سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی استان لرستان، طی حکمی از سوی سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ نبی اله قاسمی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان خرم آباد منصوب شد.

سرهنگ قاسمی سابقه فرماندهی انتظامی شهرستان های کوهدشت و دورود را در پرونده خود دارد.

پیش از این سرهنگ عباس دولتشاهی از تیرماه ۱۳۹۹ تاکنون عهده دار این مسوولیت بود که به افتخار بازنشستگی نائل آمد

ایرنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند