دبیر مجمع مطالبه گران لرستان تاکید کرد

مطالبه گری باید اخلاق مدارانه و به دور از اهانت و هتک حرمت باشد.

0

به گزارش امید لرستان، مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان با حجه الاسلام خانی امام جمعه نورآباد دیدار کردند.

حجه الاسلام خانی مطالبه‌گری را یکی از مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود:مطالبه گری صحیح و علمی یک ضرورت برای جلوگیری از گسترش فساد در جامعه و ابزار نظارت عمومی مردم بر عملکرد مسئولان است.

همچنین حجه الاسلام مدهنی معاونت اجتماعی قرارگاه صاحب الامر با اشاره به نقش مساجد به عنوان یک پایگاه مردمی از گذشته تا کنون گفت: بهترین مکان برای انجام فعالیت های مطالبه گری مساجد سطح شهر و روستاست.

در این دیدار محمد اکبریان فیضی دبیر مجمع مطالبه گران استان لرستان در خصوص فعالیت‌های مجمع مطالبه گران استان لرستان و روش های صحیح مطالبه گری مطالبی عنوان نمود و افزود:مطالبه گری باید با حوصله و صبر انقلابی، اخلاق مدارانه و به دور از اهانت و هتک حرمت باشد.

ناصر ناصری دبیر مجمع مطالبه گران دلفان نیز گفت:باید تلاش کنیم فرهنگ عدالتخواهی، مطالبه‌گری و نظارت بر عملکرد مسئولان در دلفان گسترش پیدا کند.

زهرا جلالوند دبیر بانوان مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان نیز گفت:مطالبه گری نباید در جهت منافع حزبی و گروهی باشد و اقدامات مطالبه گران می بایست در زندگی شهروندان اثر گذار باشد.

همچنین هر کدام از اعضای مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مشکلات و ظرفیت های شهرستان دلفان پرداختند. علی سبزی

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند