علی ضیا: برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ را کار می‌کنم

0

بنا بود با گذشت زمان و سپری شدن ماه‌های محرم و صفر، برنامه را آغاز کنیم اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد که این موضوع اجرایی نشد. اکنون هم تصمیم بر این شده که برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ را جلو ببریم.

 

به گزارش امید لرستان، سیدعلی ضیا تهیه کننده مطرح تلویزیون که از برنامه تحویل سال شبکه یک تاکنون غیبت محسوسی در تلویزیون داشته، درباره دلیل عدم حضور خود در سیما توضیح داد: بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تیر ماه سال جاری طرح برنامه ای را نزد آقای شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک بردم و مرداد ماه نیز با مدیر محترم شبکه آقای زین العابدین دیداری داشتیم اما تاکنون آن طرح به سرانجام نرسیده است.

وی افزود: بنا بود با گذشت زمان و سپری شدن ماه‌های محرم و صفر، برنامه را آغاز کنیم اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد که این موضوع اجرایی نشد. اکنون هم تصمیم بر این شده که برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ را جلو ببریم.

ضیا در پاسخ به اینکه چرا شب یلدا ویژه برنامه‌ای در تلویزیون ندارید، گفت: راستش اوسط آبان ماه وقتی در مورد یلدا با شبکه صحبت کردم، گفتند نگاه مدیران این است که با گروه دیگری کار کنند.

این برنامه‌ساز که تحویل سال ۱۴۰۰ پربیننده‎ترین برنامه ۱۰ سال اخیر شبکه یک را روی آنتن برده، درباره جزئیات ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: طرحی داشتیم که در صورت فراهم آمدن شرایط کارهای آن را باید از همین حالا شروع کنیم. در نظر داریم دوباره پروژه چهره مردمی را که به خاطر کرونا ناتمام مانده، از سر بگیریم، اکنون با انجام واکسیناسیون، در صورتی که منع سفر وجود نداشته باشد و شرایط فراهم شود، طرح چهره مردمی با تفاوت هایی نسبت به دو سال گذشته برگزار خواهد شد.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند