اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

0

ژاوی با خرید تورس، آلوز و جذب محتمل تراوره قصد دارد ترکیب اصلی خود را برای نیم فصل دوم به نمایش گذارد.

بهخ گزارش امید لرستان، بارسلونا یک تغییر کلی در ترکیب تیم داد و ژاوی اکنون توانسته سر و سامان خوبی به بازیکنان خود بدهد.

این تیم که در اول فصل نقل و انتقالات فاجعه‌باری را داشت و ستاره‌هایی مثل مسی و گریزمان را از دست داد، در زمستان توانست دنی آلوز، فران تورس و آداما تراوره (در ساعات آینده رسمی خواهد شد) را به ترکیب خود اضافه کند.

سناریوی ژاوی تکمیل شده و حالا باید در نیم فصل دوم تاثیر فراوان خود را به معرض نمایش بگذارد. بارسلونا او را به نیوکمپ بازگرداند تا بتواند روزهای خوش را دوباره تکرار کند و به همین دلیل انتظارات از ژاوی بسیار بالا رفته است.

اسپورت در گزارشی نوشت که ژاوی ۱۱ مرد اصلی خود را دیگر پیدا کرده و می‌خواهد با ۱۱ مرد جادویی در سال ۲۰۲۲ وارد میدان شود.

*ترکیب ۱۱ نفره ژاوی در سال ۲۰۲۲

دروازه‌

سناریوی ژاوی برای ترکیب بارسای ۲۰۲۲/ اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

 

دروازه‌بان آلمانی که در ابتدای فصل نمایشی ضعیف از خود به نمایش گذاشته بود، زیر نظر ژاوی بهتر شده و توانسته به مرد میدان نیز نام گیرد. او در بازی مقابل مایوروکا یک سوپر واکنش فوق العاده به ثبت رساند و توانست ۳ امتیاز ارزشمند را برای ژاوی بدست آورد. با توجه به اینکه ژاوی در مسابقاتی غیر از لالیگا یعنی سوپرکاپ و جام حذفی، باز هم از تراشتگن استفاده کرد، به نظر می‌رسد گزینه اصلی او برای دروازه همچنان سنگربان آلمانی است و نتو و ایناکی پنا جایی در ترکیب ژاوی ندارند.

خط تدافعی

سناریوی ژاوی برای ترکیب بارسای ۲۰۲۲/ اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

 

زوح خط دفاعی ژاوی مدت‌هاست مشخص شده و این سرمربی دوست دارد با «پیکه _ آراخو» کار خود را آغاز کند. اریک گارسیا نیز گزینه سوم ژاوی خواهد بود تا در صورت نیاز از او استفاده شود.

در وینگرها، دنی آلوز در سمت راست نشان داده که همچنان می‌تواند نمایش خوبی در تیم ژاوی داشته باشد و سمت چپ نیز به نام جوردی آلبا زده شده است.

البته آبی‌اناری‌ها در این پنجره قصد داشتند تالیافیکو و گریمالدو را به خدمت گیرند که خبری اکنون در رسانه‌ها از این موضوع نیست و به نظر نمی‌رسد که در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالاتی ژاوی خریدی در خط دفاع انجام دهد.

خط میانی

سناریوی ژاوی برای ترکیب بارسای ۲۰۲۲/ اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

 

در پست هافبک تدافعی ، سرخیو بوسکتس به طور حتم در ترکیب است و پدری و دی یونگ جلوی او بازی خواهند کرد. البته در این پست ژاوی بازیکنی مثل نیکو گونزالس را نیز در اختیار دارد.

خط تهاجمی

اسپورت نوشت که گابی، اینیستای جدید ژاوی خواهد شد و او در سمت چپ خط تهاجمی جای خود را پیدا خواهد کرد. با این ایده، فران تورس نیز به عنوان مهاجم مرکزی در تیم بازی خواهد کرد و در برخی بازی‌ها نقشی کاذب به خود خواهد گرفت. آداما تراوره که در ساعات آینده انتقال او حتی خواهد شد، در وینگر راست بازی خواهد کرد.

سناریوی ژاوی برای ترکیب بارسای ۲۰۲۲/ اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

 

در خط تهاجمی بارسلونا گزینه‌های دیگری مثل لوک دی یونگ ، ممفیس دپای و خوتلای جوان را نیز در اختیار دارد و می‌تواند از این بازیکن به عنوان بازیکنان هدف استفاده کند.

چیزی که مشخص است، این بوده که دمبله جایی در ترکیب ژاوی ندارد و باید هر چه سریع‌تر آینده خود را مشخص سازد.

سناریوی ژاوی برای ترکیب بارسای ۲۰۲۲/ اینیستای جدید آبی‌اناری‌ها کیست؟

 

آنسو فاتی، سرخیو روبرتو و ساموئل اومتیتی نیز مصدومان بارسلونا هستند که با بازگشتشان می‌توانند دست ژاوی را برای چیدن ترکیب باز کنند.

پس به عبارتی ترکیب اصلی ژاوی و سناریو او در سال ۲۰۲۲ به شرح زیر خواهد بود.

دروازه‌بان: تراشتگن

مدافعان: آرائخو – پیکه

مدافعان کناری: دنی آلوز – جوردی  آلبا

هافبک‌ها: بوسکتس – دی یونگ – پدری

مهاجمان: گابی – تورس و آداما تراوره

منبع: فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند