۳ انتصاب جدید در لرستان/ روند حلزونی تغییر مدیران در لرستان شاید تا ۴ سال دیگر هم طول بکشد

0

فرمانداران شهرهای سلسله و نورآباد و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان در احکامی جداگانه منصوب شدند

به گزارش امید لرستان، پویا تابعی” در حکمی از طرف “اکبر نیکزاد” رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مدیرکل این نهاد در لرستان منصوب شد.

 تابعی اهل لرستان و ریاست بنیاد مسکن سلسله و معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن لرستان در کارنامه کاری وی است و قرار است مراسم معارفه وی فردا با حضور نیکزاد در خرم آباد برگزار شود.

گفتنی است پیش از این “مسعود رضایی” مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان را به مدت چهار سال برعهده داشت که اکنون به عنوان مدیرکل استان همدان منصوب شده است.

همچنین علی جهان آرا سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستا از صدور احکام فرمانداران شهرستان‌های سلسله و دلفان توسط استاندار لرستان خبر داد.

وی گفت: در ادامه انتصابات فرمانداران استان، امروز احکام فرمانداران شهرستان‌های سلسله و دلفان صادر شد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان اظهار داشت: طبق احکام صادره از طرف استاندار لرستان، «مسلم مرادی سرابی» و «اصغر قهرمانی» به ترتیب به سمت سرپرستی فرمانداری‌های سلسله و دلفان منصوب شدند.

جهان آرا افزود: سابق بر این «مهدوی کیا» و «درمنان» به عنوان فرمانداران سلسله و دلفان در این سمت‌ها حضور داشتند.

متاسفانه از زمان روی کار امدن دولت سیزدهم، گویا عزم جزمی برای تغییر وضع فعلی وجود ندارد وگرنه چرا می بابست پس از گذشت نزدیک به 6 ماه 70 درصد مدیران دولت روحانی که همگی همچون مدیر ارشد خود باعث و بانی وضع فعلی هستند بازهم میز و منصبشان حفظ شود و این ظلم تاریخی است که انجام شد چرا که مردم به تغییر رویکرد رای داده اند نه استمرار وضع!

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند