گفت و گوی شفاف امید لرستان با نماینده ولی فقیه

ماجرای حمله حامیان فساد و رانت به امام جمعه فساد ستیز خرم آباد چه بود؟

0

این روزها خطبه های ضد فساد نماینده ولی فقیه در لرستان، پس لرزه های سنگینی به طبقه فوقانی برج ثروت و قدرت و حامیان فساد در لرستان وارد کرده است

به گزارش امید لرستان، کسانی که توفیق حضور در نماز جمعه شهر خرم آباد را داشته  و یا حشر و نشری با دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان داشته اند، امام جمعه بی تکلف شهر خرم آباد را می شناسند و آشنا با روحیات زاهدانه و خاشعانه او هستند.

حجت الاسلام شاهرخی از آن دست روحانیون منصب دار است که وجه تواضع و دینداری و اخلاقی او به منصب حقوقیش می چربد و شاید تنها اصطلاحی که در برابر روحیه افتادگی او می توان استفاده کرد همان لفظ “هیچ” است که پرویز پرستویی برای شهید سلیمانی به کار برد.

جناب شاهرخی به همان اندازه که دارای  مرامی خاضعانه است روحیه فساد ستیز، و مماشات نکردن با باندهای زر و زور را هم دارد و مدت هاست که خطبه های عدالت محور او مورد توجه عوام و خواص قرار گرفته است.

همین چند روز قبل بود که باز هم طبقه فوقانی برج ثروت و قدرت یعنی جایی که بانیان وضع موجود 8 سال است که در استان لرستان جلوس کرده اند توسط این روحانی بصیر مورد حمله دقیق قرار گرفت

حجت الاسلام شاهرخی در خطبه های روز جمعه از مسئولان ارشد لرستان خواست که هر چه زودتر بانیان وضع موجود را تغییر دهند.

بانیان وضع موجود چه کسانی هستند همان افرادی که 8 سال است بر گرده ملت سوار شده اند و خیال ترک پست هم ندارند!

این موضع گیری جناب امام جمعه گویا به مذاق بعضی از مدیران باقی مانده از جناب پرزیدنت روحانی خوش نیامد و عمله های میدانی در داخل و خارج کشور پای کار آمدند و تا طرحی نو در اندازند تا شاید چند روزی حواسها به جایی دیگر مشغول شود و عزیزان به آلاف و علوف خود ادامه دهند و حق مدیریت ها و  جلسات آن ها چند صباحی دیگر برقرار باشد.

رسانه های رانتی و باندی نماینده ولی فقیه در لرستان را متهم کردند که مدیر کل احتمالی جهاد کشاورزی لرستان به علت مشابهت اسم فامیل با جناب شاهرخی پسر عمه  ایشان است و برای نشر این افترا از برادران قسم خورده و تنی و ناتنی خود در داخل و خارج استان و حتی خارج از کشور در عرصه رسانه کمک گرفتند.

هر چند استدلال های این جماعت در حد همان استنباط های همسر میرحسین موسوی همچون داماد لرستان و این داستان هاست و ارزش پاسخگویی ندارد اما بنابر وظیفه ذاتی رسانه ای و برای روشنگری بیشتر،  با جناب شاهرخی ار تباط گرفتیم و ایشان در نهایت خلوص و احترام به سوالاتمان پاسخ دادند.

* آقای شاهرخی، جریان خاص رسانه ای در داخل و خارج کشور مدعی انتصاب یکی از نزدیکان شما در منصب مدیریت اداره جهاد کشاورزی است و استدلال آن ها هم این است که اسم فامیل این مدیر با شما یکی است.

بیان چنین مسائلی اصلا ارزش پاسخگویی ندارد و حیف است که انسان عمر و وقت خود را خرج پاسخگویی به چنین مسائلی کنند.

دوستان در یکی از کانال های خبری پاسخ دقیق و کافی دادند.

*این رسانه ها مدعی شدند که سید عماد هاشمی که قرار است رئیس جدید سازمان جهاد کشاوری شود پسر عمه شما هستند

بنده در این دار دنیا دو عمه زاده داشته ام که یکی از آن ها که دامادم بوده عمرش را به شما داده است و دیگر عمه زاده ام هم 85 سال سن دارد.

به صرف اینکه یک بنده خدایی سادات است و اسم فامیل او همانند بنده است که نمی شود قوم و خویش شویم. در این شهر هزاران سادات شاهرخی و طاهری حضور دارند که بنده هم یکی از آن ها هستم

تا زمانی که بنده هستم احدی از نزدیکانم چنین مناصبی را نخواهند داشت

چند ماه قبل بعضی از افراد آمدند و گفتند که برادر شما با توجه به اینکه سالهای سال در لباس طبابت در دانشگاه علوم پزشکی مشغول به تحصیل است و بیاید و ریاست دانشگاه علوم پزشکی را قبول کند و بنده هم گفتم یا من و یا برادرم؛ و تا زمانی که بنده در این کسوت هستم هیچ کدام از نزدیکانم، چنین مناصبی را نخواهند داشت

اقوام درجه یک نماینده ولی فقیه مشغول به چه کاری هستند؟

برادران و خواهرانم همه بازنشسته هستند و یکی از برادرانم هم اکنون سالهاست که پزشک است و سابقه خدمت در دانشگاه علوم پزشکی را هم دارد

فرزندان بنده هم روحانی هستند.

انتهای پیام/

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند