فرمانده تیپ ۱۷۷شهید نصر اصفهانی ارتش در تربت حیدریه خبر داد؛

هویت یکی دیگر از شهدای گمنام دفن شده در لرستان مشخص شد

0

فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی گفت: هویت شهید ارتشی جاویدالاثر نعمت شکیبائی صنوبری مشخص شده و وی در گلزار شهدای گمنام شهرستان الشتر استان لرستان مدفون شده است‌.

به گزارش امید لرستان، بختیار کرمی نیا فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی که صبح امروز در منزل بستگان این شهید در روستای صنوبر حضور یافته بود اظهار داشت: ستوان دوم وظیفه شهید نعمت شکیبائی در اردیبهشت سال ۶۲ در منطقه عملیاتی غرب کارون مفقود الاثر شد.

وی تصریح کرد: پس از ۲۸ سال پیکر مطهر این شهید تفحص و در سال ۹۰ به عنوان شهید گمنام در شهرستان الشتر استان لرستان دفن شده است .

کرمی نیا ادامه داد: پس از انجام آزمایش دی ان ای مشخص شد این شهید گمنام نعمت شکیبائی صنوبری و ساکن روستای صنوبر تربت حیدریه بوده است.

خاطر نشان می شود در حالی که پدر و مادر این شهید دار فانی را وداع گفته اند فرمانده و مسئولان تیپ شهید نصر اصفهانی با حضور در منزل برادر این شهید خبر شناسائی شدن هویت شعید نعمت شکیبائی صنوبری را به بستگان وی اعلام کردند.

در این دیدار اعلام شد در روزهای آینده بستگان شهید برای برگزاری مراسم و زیارت قبر مطهر شهید توسط ارتش به شهرستان الشتر اعزام خواهند شد.

شهرستان تربت حیدریه ۶۷۵ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

همچنین در این شهرستان ۲۲ شهید گمنام نیز دفن شده اند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند