۸۰۲ تن برنج خارجی اسفندماه در بازار لرستان توزیع می‌شود

0

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: ۸۰۲ تن برنج خارجی اسفندماه امسال در راستای تامین کالاهای اساسی شب عید با قیمت مصوب در بازار استان توزیع می‌شود.

به گزارش امید لرستان، حجت الله بیرانوند” روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: قیمت هر کیلوگرم برنج تایلندی درب انبار ۱۱ هزار تومان و برای مصرف کننده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه نرخ هر کیلوگرم برنج هندی نیز درب انبار ۲۲ هزار تومان و برای مصرف کننده ۲۴ هزار تومان خواهد بود اظهار داشت: همچنین قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی نیز درب انبار ۲۳ و برای مصرف کننده ۲۵ هزار تومان مصوب شده است.

وی تصریح کرد: ۸۰۲ تن برنج تا پایان اسفندماه در استان با نرخ مصوب دولتی توزیع می شود و واحدهای صنفی نیز مکلف به رعایت قیمت های تعیین شده هستند در غیر اینصورت از طریق دستگاه های مرتبط با آنها برخورد می شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان با اشاره به اینکه اسفند ماه جاری ۶۶۱ تن شکر نیز برای تنظیم بازار در استان توزیع می شود تصریح کرد: قیمت هرکیلوگرم شکر درب انبار ۱۲ هزار و ۵۳۵ تومان و برای مصرف کننده ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شده است.

بیرانوند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از هشت هزارتن برنج  و بیش از ۶ هزار تن شکر با نرخ مصوب در بازار استان توزیع شده است.

ایرنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند