۷ هزار زائر اربعین از لرستان به مرز مهران منتقل شدند

0

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به انتقال بیش از ۷ هزار زائر اربعین این استان به مرز مهران گفت: این تعداد زائر در قالب ۲۱۵ سرویس جابه‌جا شده‌اند.

مرتضی شیروانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به انتقال بیش از 7 هزار زائر اربعین به مرز مهران در لرستان، اظهار داشت: این تعداد زائر در قالب 215 سرویس با اتوبوس و مینی‌بوس جابه‌جا شده‌اند.

وی افزود: 5 هزار و 451 نفر از زائران اربعین با 137 دستگاه اتوبوس و هزار و 602 نفر نیز با 78 سرویس مینی‌بوس به مرز مهران منتقل‌شده‌اند.

دیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه 35 گروه گشت‌ راه و ترابری به‌صورت شبانه‌روزی در پایانه‌های مسافربری، شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر و طول محورهای مواصلاتی این استان حضور دارند، عنوان کرد: گروه‌های گشتی به‌صورت شبانه‌روزی بر روال تردد، ایمنی محورها و نحوه خدمت‌رسانی به زائران نظارت می‌کنند.

وی با بیان اینکه جابه‌جایی مسافران اربعین بر اساس شیوه‌نامه‌ها و تدابیر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای انجام می‌شود، بیان کرد: کارکنان، فعالان و صنوف حمل‌ونقل عمومی مسافر لرستان برای ساماندهی و ارتقای کیفیت خدمات به زائران اربعین حسینی به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت و تلاش هستند.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری تسنیم
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند