۴۸۰ واحد مسکونی پارسال به مددجویان بهزیستی لرستان تحویل شد

0

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان گفت: ۴۸۰ واحد مسکونی پارسال به مددجویان تحت پوشش این نهاد و یا خانوارهای دارای معلول واگذار شده است.

به گزارش امید لرستان، رضا وفایی” روز دوشنبه درگفت و گو یی افزود: این در حالیست که سهمیه تعیین شده برای استان ۲۲۸ واحدمسکونی  بود اما بیش از ۲ برابر میزان تعیین شده تحقق یافت و در این راستا ۷۵ میلیارد تومان کمک بلاعوض به مددجویان پرداخت شد.

وی ادامه داد: بهزیستی پارسال  به خانوارهای دارای ۲ معلول روستایی و شهری به ترتیب ۸۵ و ۱۴۰ میلیون تومان پرداخت کرد و سایر مددجویان عادی شهری و روستایی ۵۰ میلیون تومان بلاعوض دریافت کردند و گفته می شود امسال میزان بلاعوض برای خانواده های ۲ معلول شهری و روستایی نیز به ترتیب ۲۵۰ و ۱۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

وی اضافه کرد: مددجویان بهزیستی ساکن در شهرها، مسکن مهر را تحویل می گیرند و قرار است امسال برای ساخت خانه های روستایی مددجویان، تسهیلات این واحدها به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یابد.

معاون بهزیستی لرستان با بیان اینکه از آغاز نهضت مسکن مددجویان بهزیستی در لرستان طی سال ۸۷ شهریور ۱۴۰۰،  پنج هزار و ۴۰۰ واحد تحویل شده است افزود: در حال حاضر حدود هفت هزار نفر در انتظار دریافت بلاعوض مسکن از بهزیستی هستند و یا برای دریافت زمین به اداره کل راه و شهرسازی معرفی شده اند.

۱۰۲ هزار خانوار تحت حمایت بهزیستی لرستان هستند.

ایرنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند