دبیر اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای لرستان:

۴۰ عنوان کتاب برای کنگره ملی شهدای لرستان چاپ شد

0


ناصر فرید با اشاره به برگزاری کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید لرستان، اظهار داشت: برای برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان، ۲۲ کمیته فعال گردید که هرکدام از کمیته‌ها، مسئولیت برگزاری بخشی از کنگره را عهده‌دار شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۹۰ درصد برنامه‌های کنگره ملی شهدای لرستان انجام شده است، افزود: اجلاسیه و برنامه نهایی در اوایل نیمه دوم سال جاری برگزار می‌شود که در این فرصت باقیمانده نیز مابقی برنامه‌ها اجرا می‌شود.

دبیر اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای لرستان با اشاره به تالیف کتاب ویژه کنگره شهدای لرستان، بیان کرد: تاکنون ۴۰ عنوان کتاب مختلف با محوریت دفاع مقدس و شهدا در لرستان چاپ شده و ۳۰ عنوان کتاب دیگر نیز آماده چاپ هستند که تلاش می‌شود ظرف چند ماه آینده چاپ گردند.

فرید تصریح کرد: اجلاسیه شهدای عشایر، زنان و بانوان، دانش‌آموزان، فرهنگیان و جاویدالاثر نیز اجلاسیه‌های نهایی هستند که با نزدیک شدن به نیمه دوم سال برگزار می‌شوند.

وی با اشاره به تولید محتواهای مختلف در استان گفت: در حال حاضر ۵۰ اثر آماده شده که شامل فیلم، کلیپ و آثار مختلف دیگری است که این تولیدات ویژه کنگره توسط هنرمندان تهیه شده است.

دبیر اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای لرستان خاطرنشان کرد: در بخش یادواره‌های شهدا نیز تاکنون بیش از هزار یادواره شهدا و آبروی محله در استان انجام شده و علاوه بر این نیز کارهای عمرانی در راستای فضاسازی و نصب تصاویر شهدا در حال انجام است.

فرید با تاکید بر اینکه کنگره ملی شهدا هر پنج سال یکبار برگزار می‌شود، یادآور شد: برای برگزاری کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید استان لرستان، بالغ بر ۳۰۰ عنوان برنامه در بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده که پیگیری‌ها و جلسات مختلفی برگزار می‌شود تا این کنگره به بهترین شکل برگزار گردد./سفیرافلاک

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند