۳ کشته و دو مجروح در حوادث رانندگی شب گذشته محور خرم‌آباد_بروجرد

0

به گزارش امید لرستان، روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد اعلام کرد: ساعت ۲۱:۱۸ شامگاه شنبه ۲۳ مرداد با اعلام وقوع یک مورد تصادف در عوارضی آزاد راه خرم‌آباد – بروجرد بلافاصله آتش نشانان واحد امداد و نجات ایستگاه دو منظوره شماره دو به محل سانحه اعزام شدند.

در این حادثه یک دستگاه تریلی از عقب با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ برخورد کرده و متواری شده بود که متاسفانه بر اثر شدت این تصادف یک نفر از سرنشینان خودروی پژو جان باخته و دو سرنشین دیگر دچار جراحات جدی شده بودند متاسفانه یک نفر از سرنشینان پس از اعزام به مراکز درمانی جان خود را از دست داده است.

 آتش نشانان پس از ایمن سازی خودرو و محل حادثه با استفاده از ست های هیدرولیکی اقدام به برش آهن پاره های خودرو کرده و سرنشینان آن را به آمبولانس حاضر در محل تحویل دادند.

بر اساس این گزارش همچنین در ساعت ۱:۴۰ بامداد امروز ۲۴ مرداد نیز وقوع یک تصادف دیگر در ابتدای آزاد راه به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که بلافاصله گروه امداد و نجات ایستگاه شماره دو به محل اعلام شده اعزام شدند.

 در این حادثه نیز یک دستگاه تریلی از عقب با یک دستگاه کامیون برخورد کرده بود که متاسفانه در این حادثه یک نفر از سرنشینان آن جان باخته و سرنشین دیگر مصدوم شده بود.

امدادگران آتش نشانی با رعایت کامل اصول ایمنی و با استفاده از تجهیزات نجات سرنشینان تریلی را که درون کابین محبوس شده بودند ، خارج و به آمبولانس حاضر در محل تحویل دادند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند