۳ ایستگاه قرآنی در جشن بزرگ غدیر لرستان برپا می‌شود

0

دبیر ستاد مردمی میهمانی بزرگ غدیر در استان لرستان از برگزاری میهمانی بزرگ عید غدیر جمعه، ۱۶ تیرماه در خرم‎آباد خبر داد و گفت: ۳ ایستگاه قرآنی، ۸ غرفه حجاب و عفاف، ۱۸ موکب فرهنگی و ۱۰ جایگاه ویژه کودکان را در این جشن خواهیم داشت که به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهند.


مسلم رضایی‌پور، دبیر ستاد مردمی میهمانی بزرگ غدیر در استان لرستان در گفت‌‌وگو با ایکنا از لرستان، با شااره به برگزاری جشن بزرگ غدیر در لرستان، گفت: این جشن و مهمانی بزرگ غدیر به‌صورت مردیم و با مشارکت تعدادی از موکب‎ها و خیرین و نیکوکاران و تشکل‌های مردمی برگزار می‏شود.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ مجموعه فردی، خانوادگی، گروهی و هیئتی در این مهمانی عید غدیر مشارکت دارند، افزود: این جشن از عصر روز جمعه، ۱۶ تیرماه آغاز و تا ساعت ۲۳ شب ادامه خواهد داشت.

رضایی‌پور با اشاره به مشارکت موکب‌ها در این جشن، گفت: ۱۵ موکب کار اطعام، ۳۳ موکب کار پذیرایی ساده را برعهده خواهند داشت و ۳ ایستگاه قرآنی، ۸ غرفه حجاب و عفاف، ۱۸ موکب فرهنگی و ۱۰ جایگاه ویژه کودکان را در این جشن خواهیم داشت که به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می‎دهند.

دبیر ستاد مردمی میهمانی بزرگ غدیر در استان لرستان در خاتمه طبخ و توزیع غذا، پخش شیرینی و شربت، برپایی غرفه‌های فرهنگی کودک، نوجوان و جوان و همچنین غرفه‌های حجاب و عفاف را از خدمات در نظر گرفته شده برای این مراسم جشن عید غدیر اعلام کرد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند