۲۵ میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه لرستان اختصاص یافت

0

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از اختصاص ۲۵ میلیارد تومان خارج از سقف اعتبارات دانشگاه برای کارهای تحقیقاتی و امور پژوهشی به دانشگاه لرستان خبرداد.


محمدعلی زلفی‌گل عصر امروز در نشست با اعضای هیئت‌علمی دانشگاه لرستان با بیان اینکه وزارت علوم 25 میلیارد تومان خارج از سقف اعتبارات دانشگاه برای کارهای تحقیقاتی و امور پژوهشی به دانشگاه لرستان اختصاص داده است، اظهار داشت: این میزان اعتبار باید در اختیار محققان و اساتید محقق قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه چنانچه دانشگاه لرستان ابزار لازم را در اختیار اساتید خود قرار ندهد نتوانسته است از ظرفیت دانشگاه بهره ببرد، افزود: نیاز است با توجه به وجود 350 نفر هیئت‌علمی در دانشگاه لرستان 25 میلیارد تومان اعتبار تحت عنوان گرند به این دانشگاه اختصاص داده شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه استاندار لرستان در سفر دوم هیئت دولت به این استان پیشنهاد دهد تا اعتبار به پروژه‌های بالای 50 درصد تخصیص داده شود، عنوان کرد: ساختمان‌سازی، ایجاد خوابگاه و احداث استخر سرپوشیده ازجمله نیازهای ضروری دانشگاه این استان است.

وی با اشاره به تکمیل پروژه‌های موجود و نیمه‌تمام در دانشگاه‌ها بیان کرد: دانشگاه برای توسعه، پروژه‌های موجود و نیمه‌تمام را در اولویت قرار دهد.

مرکز پایش تصویری دانشگاه لرستان افتتاح شد

مرکز پایش تصویری دانشگاه لرستان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس دانشگاه لرستان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

این مرکز با اعتباری بیش از سه میلیارد تومان ساخته‌شده است و کار پایش تصویری همه بخش‌های دانشگاه لرستان را انجام می‌دهد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آئین افتتاح مرکز پایش تصویری دانشگاه لرستان، تقویت زیرساخت‌های فناوری و هوشمند سازی در سطح دانشگاه‌ها را ازجمله رسالت‌های کاری رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی عنوان کرد./تسنیم

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند