۲۰۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه سفر رییس جمهور در لرستان پرداخت می شود

0

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری لرستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۶۰ ماهه، مصوب سفر آذرماه پارسال رییس جمهور به استان در حال پرداخت است.

دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری لرستان سعید یادگاری اظهار کرد: در این راستا ۳۵ هزار و ۸۶۳ فقره تسهیلات بانکی در حال پرداخت است که از این تعداد ۲۰ هزار و ۵۸۱ فقره به وام خرد قرض الحسنه شامل کمک هزینه تعمیر مسکن، درمان، ودیعه مسکن، قرض الحسنه ضروری، هزینه تحصیل و وام بانکی و خرید کالا تخصیص یافته است.

وی افزود: مشابه این خدمت در دولت قبلی، سال ۱۳۹۶ با حدود پنج میلیارد تومان اعتبار جهت درخواست های مردمی، تصویب و پس از سه سال در سال ۱۳۹۹ به متقاضیان پرداخت شد.

یادگاری ادامه داد: حدود ۱۲۵ هزار نامه و تماس برخط با سامانه ۱۱۱ در سفر آذرماه پارسال رییس جمهور به لرستان ثبت و تحویل اداره کل بازرسی شد.

وی اظهار کرد: وام‌های قرض الحسنه سفر رییس جمهور به مبلغ ۱۵ میلیون تومان با بازپرداخت ۶۰ ماهه به مرور در حال پرداخت می باشد و بانک‌ها گزارش هفتگی روند پرداخت را به صورت مستمر به بازرسی استانداری لرستان گزارش می کنند.

وی تاکید کرد: انتظار می رود بانک ها نیز نسبت به مانع زدایی و تسهیل نمودن شرایط ضمانت وام ها، همکاری لازم را با متقاضیان در دستور کار شعب قرار دهند.

/.انتهای پیام

منبع ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند