۱۸۹ قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در لرستان دستگیر شدند

0

فرمانده انتظامی لرستان از کشف بیش از ۴۵۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۱۸۹ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در لرستان خبر داد.


به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سردار یحیی الهی اظهار داشت: در راستای تدابیر فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، یکی از اولویت‌های پلیس برخورد قاطع با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر است.

وی افزود: در این راستا همکاران سخت کوش فرماندهی انتظامی لرستان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون موفق به شناسایی و دستگیری ۱۸۹ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در سطح استان شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه از افراد دستگیر شده ۴۵۱ کیلو و ۷۳۳ گرم انواع مواد مخدر اعم صنعتی و سنتی کشف شده است عنوان کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴۴ درصد افزایش کشف داشته است.

وی با بیان اینکه در بحث دستگیری خرده فروشان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۴ درصد افزایش دستگیری داشته‌ایم، گفت: برخورد قاطع پلیس با سوداگران مرگ بی‌امان ادامه دارد.

سردارالهی ضمن تقدیر از همراهی خوب مردم با پلیس تصریح کرد: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در بحث خرده فروشان مواد مخدر را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع تا اقدام لازم صورت گیرد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند