یکم تیر؛ مهلت شرکت در جشنواره «کتابخوانی رضوی»

0

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان با اشاره به فراخوان جشنواره کتابخوانی رضوی در لرستان، گفت: ثبت‌نام دوازدهمین دوره جشنواره «کتابخوانی رضوی» از ۲۵ بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شده است و تا یکم تیرماه سال‌جاری ادامه دارد.

سیدسجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، با اشاره به فراخوان جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با سراسر کشور در لرستان، گفت: ثبت‌نام دوازدهمین دوره جشنواره «کتابخوانی رضوی» از ۲۵ بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شده است و تا یکم تیرماه سال‌جاری ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره و ارسال آثار می‌توانند به نشانی razavi.samakpl.ir مراجعه کنند، افزود: برگزیدگان دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در دو سطح ملی و استانی با لوح تقدیر و هدایای نقدی در بخش‌های فردی، گروهی و خانوادگی تقدیر خواهند شد.

راستخانه با یادآوری اینکه مخاطبان می‌توانند از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۵۱۴۹۳ و پست الکترونیک samak@iranpl.ir با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند، ادامه داد: این جشنواره از سری برنامه‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی، هنری امام رضا(ع) است که در دو موضوع امام رضا(ع) و امام حسن‌عسکری(ع) برگزار می‎شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان اضافه کرد: جشنواره مذکور در قالب‎های کتابخوانی شامل پویش کتابخوانی، قصه‌گویی، معرفی کتاب و خوانش بخشی از کتاب)، چهار گزینه‌ای و هنری شامل هنرهای تجسمی و دیجیتال، دست‌سازه، داستان کوتاه و شعر در دو بخش فردی و گروهی ـ خانوادگی برگزار می‏شود./ایکنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند