۵۰ مرحله گند زدایی خرم آباد به همت گروه جهادی پشت بازار

0

سیاوش عزیزی در گفت و گو با خبرنگار امید لرستان اظهار کرد: بدنبال شیوع ویروس کرونا در سطح استان، گروه جهادی  محله پشت بازار با هدف مبارزه با این ویروس منحوس اقدامات بسیار وسیع و شبانه روزی را انجام داد و توانست نقش بسیار مهمی را در مبارزه با آن  در سطح منطقه و سایر معابر عمومی شهر خرم آباد داشته باشد.

 

وی افزود: این گروه جهادی به صورت خودش لوازم و احتیاجات خود را تأمین کرد و با توجه به ضرورت  مبارزه با ویروس کرونا سطح این محله و بسیاری از مناطق شهر خرم آباد  طی 50 مرحله گند زدایی شد.

 

مسئول گروه جهادی محله پشت بازار خرم آباد تصریح کرد: با همت و فعالیت های خودش 50 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده تاکنون تزریق شده است و در صورت تداوم وضع موجود، مجدد این توانایی و  ظرفیت را داریم که بتوانیم در سطح این محله و سایر معابر عمومی خرم آباد فعالیت کنیم.

 

عزیزی تصریح کرد: ابتدا فعالیت این گروه جهادی برای مبارزه با کرونا، با 5 نفر بود که سه دستگاه سم پاش داشتیم، ولی هم اکنون 80 نفر عضو داوطلب و جهادی داریم  و تعداد سم پاش ها به 20 دستگاه رسیده است و آمادگی کامل داریم بتوانیم در هر بحرانی به یاری مردم بشتابیم.

 

وی افزود: الحمدلله در سطح محله بسیاری از نوجوانان، جوانان، پیشکسوتان خودجوش پای کار هستند و با تمام توان تا شکست کامل کرونا در صحنه خواهیم ماند.

 

مسئول گروه جهادی محله پشت بازار ضمن قدردانی از حمایت قرارگاه صاحب الامر، گفت: امیداریم همشریان عزیز نیز با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شکست نهایی کرونا سهم خود را به انجام برساند.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند