گند زدایی وضدعفونی کردن مداوم سطح شهر خرم‌آباد

0

حمید علیرضایی امروز در گفت‌وگو با امید لرستان، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌هایی که از طرف مرکز بهداشت شهرستان صورت گرفته توسط ماشین‌های طراحی شده آتش نشانی در سطح شهر خرم‌آباد ضدعفونی و گندزدایی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برنامه و مواد گندزدا توسط مرکز بهداشت ارائه می‌شود، افزود: خیابان امام، خیابان انقلاب، خیابان مطهری، محله اسدآبادی، گلدشت شرقی و غربی، پشته حسین‌آباد و قاضی آباد را در دستور کار داریم که برخی انجام شده و در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد بیان کرد: فعالیت ما با نظارت بهداشت خرم‌آباد انجام می‌شود و این روند تا زمانی که مواد گندزدا و برنامه توسط بهداشت ارائه شود ادامه دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری خرم‌آباد نیز با یک‌سری پمپ‌های کوله‌پشتی این فعالیت‌ را انجام می‌دهند عنوان کرد:این روند باسه ماشین مخصوص این کار انجام می‌شد و یک ماشین ۱۰ هزار لیتری برای این کار طراحی شده که به صورت خودکار ‌مواد را به سطح خیابان‌ها می‌پاشد.

وی در راستای توجه به پرسنل و مراکز این سازمان خاطر نشان کرد: هر ۸ ایستگاه شهرستان به صورت مستمر ضد‌عفونی و گندزدایی می‌شود و مواد ضدعفونی کننده را در اختیار پرسنل قرار دهیم که مشکلی پیش نیاید و به صورت مستمر به فعالیت های خود ادامه دهند.

 

منبع: فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند