گلایه استاندار لرستان از پرداخت پایین تسهیلات سفر ریاست جمهوری؛ از عملکرد بانک‌ها مایوس شدم

0

استاندار لرستان با بیان اینکه در مدت ۱۰ روز باقی مانده بانک‌ها چه شق‌القمری می‌خواهند انجام دهند، گفت: از عملکرد بانک‌ها مایوس شدم.

فرهاد زیویار امشب در جلسه شورای هماهنگی بان‌های لرستان، با انتقاد از عملکرد برخی بانک‌های عامل پرداخت کننده تسهیلات سفر ریاست جمهوری، اظهار کرد: بارها جلسات اصلی و فرعی با بانک‌های استان برگزار کردیم، بازدید میدانی و سرکشی از شعبات بانک‌ها انجام دادیم، اما چرا واقعا برخی بانک‌ها سرعت عمل پایینی دارند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داشتیم در دهه آخر تیرماه، عملکرد پرداختی بانک‌ها از ۴۰ درصد عبور کند، اما الان می‌بینیم تنها ۲ بانک ۴۰ درصد به بالا هستند و مابقی متاسفانه عملکرد ضعیفی دارند.

استاندار لرستان با بیان اینکه از در مدت ۱۰ روز باقی مانده بانک‌ها چه شق‌القمری می‌خواهند انجام دهند، گفت: از عملکرد بانک‌ها مایوس شدم.

زیویار اظهار داشت: گاهی با مراجعه متقاضی دریافت تسهیلات، شرط و شروط‌هایی گذاشته می‌شود، از این‌رو لازم است به شعب رسیدگی بیشتری شود.

وی با انتقاد از کم‌کاری برخی بانک‌های استان،تصریح کرد: چگونه است بعضی بانک‌ها عملکرد بالایی در پرداخت دارند و برخی‌ها پس از هفته‌ها تنها ۱۳ درصد پیشرفت دارند.

استاندار لرستان با بیان اینکه سه جلسه است جلسه برگزار می‌شود و عملکرد برخی بانک‌ها کمتر از ۱۵ درصد است، گفت: پس از ماه‌ها بانکی از ۱۳ درصد به ۱۵ درصد رسیده و شق‌القمری می‌خواهد این ۱۵ به ۱۷ درصد برسد.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری فارس
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند