در انتصابات استان دخالت ندارم مگر اینکه به کسی ظلم شود

0

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در دیدار با مدیرکل صنعت، معدن وتجارت استان لرستان گفت: کارخانه سیمان یکی از اولویت های پیگیری بنده است.

 به گزارش امید لرستان، مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره صنعت، معدن وتجارت استان، با مدیرکل و معاونین این اداره دیدار و گفت  و گو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این جلسه به اشاره به پیگیری هدفمند و نقطه زن مسائل اساسی استان گفت: کارخانه سیمان یکی از اولویت های پیگیری بنده است. به پروژه های زیادی مثل پارسیلون، صدرفولاد، سایت ماسه کوهی و … اشراف آگاهی دارم. به مسائل اساسی ورود داشته ام و تا رفع نهایی مشکل این پروژه ها، پیگیری را ادامه خواهم داد.

وی جوان بودن و رزومه خوب مدیر جدید صنعت، معدن و تجارت استان را نشان از تحول این اداره دانست و عنوان کرد: بنده در مسائل اجرایی و انتصابات دخالت نمی کنم، مگر اینکه ظلمی در حق کسی رخ دهد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بیان کرد: امید است که با همراهی و همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت استان، بتوان گره های حوزه صنعت، معدن و تجارت در استان لرستان را برطرف کرد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند