بازهم داستان تکراری تعویض مربی در تیم لرستانی

“کمالوند” جایگزین “ویسی” در خیبر شد

0

«فراز کمالوند» مربی لرستان الاصل جایگزین «عبدالله ویسی» در تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد شد.

به گزارش امید لرستان، روابط عمومی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیئت مدیره تیم فوتبال خیبر خرم آباد، با بررسی گزارش روند پیشرفت تیم و با توجه به فاصله به وجود آمده تا صدر جدول و لزوم به مدیریت زمان در بازگشت به مسیر موفقیت باشگاه خیبر، تغییر در فضای این تیم را ضروری دانست و در همین راستا بدین‌وسیله ضمن تشکر و قدردانی از زحمات «عبدالله ویسی» مربی ارزنده فوتبال کشورمان و باشگاه خیبر، قطع همکاری با ایشان را اعلام می‌دارد و جایگزینی آقای «فراز کمالوند» که خود از سرمایه‌های لر تباران و زاده شهر خرم‌آباد است برای هدایت تیم فوتبال خیبر اعلام می‌شود.

امید است در پرتو لطف الهی و تلاش و کوشش بازیکنان و کادر فنی بار دیگر شاهد درخشش سبز پوشان در ادامه مسیر خود باشیم.

فراز کمالوند، سرمربی جدید خیبر با وجود اینکه ۴۵ سال سن دارد بیش از دو دهه سابقه مربیگری در سطوح مختلف را در کارنامه داشته که نشان از تجربه و تداوم او در سطح بالای فوتبال ایران است.

امضای کمالوند طی سال‌های گذشته پای صعود باشگاه‌هایی همچون تراکتور تبریز، شیرین فراز کرمانشاه و استقلال اهواز به لیگ برتر افتاده است.

او در لیگ برتر بارها سرمربی گری را تجربه کرده و سال گذشته به عنوان مدیرفنی تیم استقلال تهران در کنار فرهاد مجیدی لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر را پشت سر گذاشت.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند