کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی بروجرد

0

عملیات اجرایی احداث منطقه ویژه اقتصادی بروجرد روز دوشنبه در آیینی با حضور معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور آغاز شد.

عاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در این آیین با بیان اینکه ۱۹ شهرک صنعتی در لرستان وجود دارد گفت: برای توسعه صنعت لرستان توسعه شهرک های صنعتی ضروری است.لرستان می تواند با توجه به ظرفیت های خوب به یک استان صنعتی تبدیل شود.
سیروس ابراهیمی با اشاره به اینکه نرخ زمین در شهرک های صنعتی بالا است و سرمایه گذاران رقبتی به سرمایه گذاری ندارند، اظهار داشت: ایجاد مناطق ویژه اقتصادی تشویق و محرکی است تا سرمایه گذاران میل به سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند.

وی بیان کرد: باید برای سرمایه گذاری مشوق هایی ایجاد و در شهرک صنعتی آب، برق، گاز ، جاده دسترسی مناسب فراهم شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای جدی برای صنعتی شدن لرستان زیر ساخت های صنعتی است، اضافه کرد: لرستان دارای ۲منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد و ازنا است که این مناطق ویژه اقتصادی تاثیر بسزایی در سرمایه گذاری دارند.
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: امید بخشی به مردم با همدلی و کار و تلاش مسئولان محقق می شود.یکی از اصول اصلی برای رضایتمندی مردم کار و تلاش شبانه روزی مسوولان است.

مجید منعمی افزود: در شهرستان بروجرد همه مسوولان تعامل خوبی برای خدمت رسانی به مردم دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در آیین احداث منطقه ویژه اقتصادی بروجرد ، علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت لرستان، امام جمعه اشترینان و ۲ نماینده مردم بروجرد ، حضور دارند.در احداث این طرح اقتصادی به منظور کلنگ زنی دیوار حصار به طول پنج کیلومتر یک صد میلیارد ریال و برای افتتاح شبکه داخلی گاز به طور ۵/۱ کیلومتر ، ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

/.انتهای پیام

منبع ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند