کلنگ‌زنی کارخانه کارخانه استیل کورد گام محکمی در راستای صنعتی شدن شهرستان سلسله

0

استاندار لرستان گفت:‌ در راستای ایجاد سرمایه‌گذاری در شهرهای استان، مشکلات پیش روی احداث طرح‌های صنعتی را رفع می‌کنیم.


فرهاد زیویار  در آیین کلنگ‌زنی کارخانه استیل کورد در شهرک صنعتی شهرستان سلسله اظهار داشت: خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی بین مسوولان استان در دولت سیزدهم وجود دارد.

وی افزود:کلنگ‌زنی این کارخانه را می‌توان گام نخست در راستای صنعتی شدن شهرستان سلسله دانست.

زیویار با بیان اینکه مشکلی در خصوص سرمایه‌گذاری در لرستان وجود ندارد، عنوان کرد: در این راستا مشکلات پیش روی احداث طرح‌های صنعتی در لرستان را نیز رفع می‌کنیم.

فرماندار سلسله نیز در این آیین گفت: امروز با دید راهبردی استاندار و پیگیری‌های نماینده سلسله و دلفان در مجلس، شاهد ایجاد یک سرمایه‌گذاری بزرگ صنعتی در شهرستان هستیم.

میلاد شرفی افزود: سرمایه اصلی شهرستان سلسله مردم ولایتمدار و انقلابی آن هستند که این امیتاز، مسوولان را ملزم به برداشتن گامهای موثر در راستای رفع مشکلات آنها می‌کند.

وی بیان کرد: در دولت انقلابی سیزدهم اتفاق صنعتی شدن برای شهرستان سلسله که از ابتدای انقلاب تاکنون محروم از صنعت بود رخ داده و این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم و سعی داریم بنا به تاکید استاندار گره‌های پیش روی صنعتی شدن شهرستان سلسله را باز کنیم تا شاهد شکوفایی صنعت و رونق اشتغال و تولید در این شهرستان باشیم.

مدیرعامل کارخانه استیل کورد نیز اظهار داشت: سالانه بیش از ۷۰ کیلومتر نوار نقاله برای استفاده در صنایع معدنی و کشتیرانی استفاده می‌شود که با احداث این کارخانه از توقف در فعالیت خطوط معدنی جلوگیری می کنیم./برنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند