کشف ۸۳۸ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان/ ۳ باند تهیه و توزیع مواد متلاشی شد

فرمانده نیروی انتظامی لرستان:

0


سردار یحیی الهی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در راستای تدابیر ابلاغی فرمانده کل انتظامی کشور و در زمینه مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی استان لرستان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات انتظامی در اردیبهشت ماه امسال اقدامات قابل توجهی انجام دادند.

وی افزود: در مدت زمان مذکور ۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان لرستان شناسایی و طی عملیات‌هایی جداگانه متلاشی و کلیه اعضای آن‌ها دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان از دستگیری ۲۱ قاچاقچی و ۲۴۳ خرده فروش مواد مخدر در استان خبر داد و عنوان کرد: از این افراد ۸۳۸ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۱۶ دستگاه خودرو توقیف شد.

وی با بیان اینکه دستگیری قاچاقچیان در استان ۴۰ درصد افزایش داشته است گفت: دستگیری خرده فروشان مواد مخدر نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافت.

سردار الهی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری و تعامل خوب مردم با مجموعه انتظامی و همکاری و حمایت‌های خوب دستگاه قضا از پلیس، اقدامات خوبی در این حوزه انجام گرفته است.

وی ضمن هشدار به سوداگران مرگ تصریح کرد: پلیس در این راه با اشراف اطلاعاتی و با قاطعیت با سوداگران مرگ مبارزه می‌کند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد./ سفیر افلاک

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند