کشف ۴۰۰ کیلو تریاک در پوشش خیار سبز

0

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۴۰۰ کیلو تریاک که در قالب محموله خیار سبز توسط یک باند قاچاق در حال عبور از هرمزگان بود، خبر داد.

به گزارش امید لرستان، سردار غلامرضا جعفری گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی میناب اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و ۴۰۵ کیلو تریاک از آنها کشف شد.
وی در توضیح کشف این محموله نیز عنوان کرد: مأموران انتظامی شهرستان میناب در راستای ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری های شبانه روزی، اعضای یک باند قاچاق موادمخدر را در این شهرستان شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

افزود: مأموران با شناسایی و رصد کامیون حامل مواد مخدر، ضمن هماهنگی قضائی با تشکیل اکیپی به محور مورد نظر اعزام و با تعقیب و مراقبت آن را در ایست و بازرسی شهید میرزایی متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: مأموران در بازرسی از کامیون مورد نظر۴۰۵کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در زیر بار خیار جاساز کرده بودندکشف و ضبط و در این رابطه یک قاچاقچی موَاد مخدر را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، بیان داشت: تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

سردار جعفری ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس و مشارکت مردم در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با آنها برخورد می شود.

منبع: فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند