کشف ۲۷ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان و اخبار کوتاه انتظامی

0

کشف ۲۷ قبضه سلاح غیرمجاز، کشف ۸۰ راس دام قاچاق و دستگیری قاتل فراری از جمله اخبار انتظامی لرستان در روز یکشنبه سیزدهم شهریورماه است.

کشف ۲۷ قبضه سلاح غیرمجاز در خرم آباد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی در اطراف شهرستان خرم آباد اقدام به نگهداری سلاح غیرمجاز می کنند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان سلاح در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

سردار یحیی الهی افزود: ماموران با کارهای اطلاعاتی و پس از شناسایی محل های مورد نظر با کسب مجوز قضائی، موفق به کشف ۲۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری به همراه مقادیری فشنگ شدند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲ قاچاقچی سلاح در این خصوص شناسایی و دستگیر شدند گفت: از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

کشف ۸۰ راس دام قاچاق در چگنی

فرمانده انتظامی چگنی گفت: ماموران این شهرستان در راستای طرح مبارزه با قاچاق، به یک دستگاه ایسوزو حامل دام مشکوک شدند و آن را متوقف کردند که در بازرسی از این کامیون ۸۰ راس گوسفند قاچاق کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.

سرهنگ “ضرغام سرپرست” افزود: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۰۰ میلیون تومان برآورد کردند و احشام کشف شده نیز به دامپزشکی شهرستان چگنی تحویل شد.

توقیف ۲۲ وسیله نقلیه متخلف در کوهدشت

فرمانده انتظامی کوهدشت گفت: طرح عملیاتی برخورد با موتورسیکلت سواران و خودروهای متخلف و مزاحم با هدف افزایش ضریب امنیتی، ایجاد فضای امن برای شهروندان و برخورد با آلودگی های صوتی طی ۴۸ ساعت گذشته در سه مرحله اجرا شد.

سرهنگ “علی امانی” افزود: در این طرح ۴۲۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مورد استعلام قرار گرفت و ۲۲دستگاه که دارای دستور قضائی بودند شناسایی، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

دستگیری قاتل فراری در رومشکان

فرمانده انتظامی رومشکان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و نزاع دسته جمعی در روستاهای اطراف رومشکان و قتل یک نفر، اکیپ های گشت انتظامی به محل اعزام شدند.

سرهنگ “بوستان افروز” با اشاره به اینکه مقتول با ضربات مشت و لگد به قتل رسیده است اظهار داشت: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی قاتل را در اطراف شهر رومشکان شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: قاتل به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه درگیری را اختلافات قبلی عنوان کرد.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند