کارخانه سرم‌سازی در لرستان احداث می‌شود

0

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: مجوز احداث کارخانه سرم‌سازی اخذ شده و این کارخانه در یکی از شهرستان‌های سلسله و دلفان راه‌اندازی می‌شود.


یحیی ابرهیمی اظهارداشت: مجوز احداث کارخانه سرم‌سازی اخذ شده است و پس از مطالعات و کارشناسی‌های لازم در یکی از شهرستان‌های سلسله و دلفان راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه کارخانه سرم‌سازی ظرفیت بسیار بالایی دارد افزود: مجوز کارخانه آنژیوکت گرفته شد که در یکی از شهرستان‌های مذکور احداث می‌شود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس با اشاره به اینکه کارخانه‌های مذکور را مسیر کریدور شمال غرب به جنوب احداث می‌شوند عنوان کرد: کارخانه‌های سرم‌سازی و آنژیوکت در هر یک از شهرستان‌های سلسله و دلفان راه‌اندازی شود.

وی بیان کرد: شهرک صنعتی دلفان از نظر مسیر دسترسی مشکل دارد و سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در این شهرک رغبتی ندارد از این رو با استاندار لرستان و فرماندار شهرستان دلفان صحبت کردیم تا مشکل را برطرف کنند.

ابراهیمی گفت: لازم است راه دسترسی شهرک صنعتی دلفان از میان روستاها جدا و به کریدور اصلی وصل شود تا بتوانیم سرمایه‌گذار جذب کنیم.

وی در  رابطه با گاوداری شش هزار رأسی دلفان نیز تصریح کرد: این گاوداری هم اکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۲ هزار راس گاو دارد، بیش از ۱۵۰نفر نیز مشغول به کاراند و بناست برای آغاز فاز بعدی آن نیز اعتبار تزریق می‌شود./سفیر افلاک

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند