چرایی تعریض پیاده‌رو در خیابان شهدا خرم آباد

0

در یکی دو ماه اخیر و با اجرای طرح تعریض پیاده رو در خیابان شهدای شرقی انتقاداتی به شهرداری مطرح شد که روابط عمومی شهرداری هرگز پاسخی در این زمینه ارائه نکرد.

در روزهای اخیر شاهد تکمیل این طرح بودیم.

در همین راستا سجاد بابایی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر خرم‌آباد اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم مردم خرم‌آباد در ارتباط با مبلمان شهری استفاده از ظرفیت چشمه‌های موجود در سطح شهر بود که خوشبختانه در این زمینه اقدامات زیادی انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه در طرح افزایش پیاده‌روی خیابان شهدای خرم‌آباد از آب چشمه‌های سطح شهر برای افزایش زیبایی این خیابان استفاده‌شده است، افزود: همچنین در این طرح مشکلاتی که طی سال‌های گذشته برای درخت‌های کهن‌سال این خیابان به علت کمبود فضا ایجاد شده بود را برطرف کردیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد بیان کرد: در ابتدا قصد داشتیم که همانند شهرهای بزرگ کشور خیابان شهدا را به‌صورت کامل پیاده‌روسازی کنیم اما پس از مشکلاتی که برای پل افلاک به وجود آمد این موضوع منتفی شد و تنها برای حل مشکل کمبود فضای پیاده‌روی این خیابان که همیشه مردم  نسبت به آن انتقاد داشتند این فضا را افزایش دادیم.

بابایی با اشاره به اینکه مشکل ترافیکی که در این خیابان به وجود آمده به علت طرح پیاده‌روسازی نیست بلکه به علت رعایت نشدن قوانینی راهنمایی رانندگی مانند ممنوعیت پارک کردن در سمت چپ خیابان است که متأسفانه در این محل رعایت نشده و همین موضوع باعث ترافیک می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پلیس بایستی بر اساس وظیفه قانونی خود با ماشین‌هایی که در سمت چپ خیابان پارک می‌کنند به‌شدت برخورد کند و پس‌ازاین موضوع دیگر شاهد ترافیک سنگین در این خیابان نیستیم.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند