وزیر علوم از مجتمع کشت و صنعت خرم‌آباد بازدید کرد

0


محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، فرهاد زیویار استاندار لرستان، علی شمسی‌پور مدیرکل حوزه وزارتی و روابط عمومی وزارت علوم، معاونان استاندار لرستان، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان، ندا شفیعی معاون امور روابط عمومی وزارت علوم، احمدی‌چگنی فرماندار خرم‌آباد و هیئت همراه از مجتمع کشت و صنعت خرم‌آباد بازدید کردند.

در این بازدید، مدیران و کارشناسان کشت و صنعت خرم‌آباد،گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مجتمع با تأکید بر کشاورزی دانش‌بنیان، ارائه کردند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه لرستان نیز در این بازدید، بر تقویت و گسترش همکاری‌های دانشگاه لرستان و مجتمع کشت و صنعت خرم‌آباد با تکیه بر تحقیقات و پژوهش‌های کاربردی و دانش‌بنیان، تأکید کردند.

فرهاد زیویار، استاندار لرستان نیز در سخنان کوتاهی، تقویت تولید مبتنی بر ابزارها و روش‌های علمی و دانش‌بنیان را از متغیرهای مهم پیشرفت کشاورزی و اشتغال‌زایی دانست.

همچنین، سعید محمدزاده، سرپرست معاونت پشتیبانی دانشگاه لرستان، علی حقی‌زاده سرپرست دانشکده منابع طبیعی دانشگاه لرستان و علی‌حیدر نصرالهی سرپرست دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گوناگون علمی، پژوهشی و تحقیقاتی به‌ویژه در بخش‌های کشاورزی و منابع طبیعی را تشریح کردند./میرملاس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند