ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

0

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد ۸۵ درصد و بروجرد ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


وحید کرم‌الهی بیان کرد: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد ۸۵ درصد و بروجرد ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و جزء مصوبات سفر رئیس جمهور نیز هستند.

وی اظهار کرد: ما فقط به عنوان نماینده وزارت راه و شهرسازی در استان این موضوع را پیگیری می‌کنیم و به عنوان یک رابط هستیم.

این مسئول گفت: آخرین خبری که داریم تأمین آب ورزشگاه انجام شده و تنها کاشت چمن و تارتان اطراف زمین مانده و در حال نصب صندلی‌ها هستند که پیشرفت خوبی دارد.

کرم‌الهی افزود: اگر حدود ۷۰  میلیارد تومان در این فصل تزریق شود تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد را افتتاح کنیم.

فاز اول کتابخانه مرکزی خرم‌آباد هفته دولت ۱۴۰۱ تحویل شد

وی در ادامه گفت: ساخت کتابخانه مرکزی خرم‌آباد ۱۹ سال طول کشید، فاز اول آن در هفته دولت ۱۴۰۱ تحویل شد و انشعابات آن وصل شده و سیم‌کشی‌ها مشکلی ندارد و تنها قسمت‌های تأسیساتی باقی‌مانده که مقداری هزینه‌بر است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به این‌که کتابخانه‌های ویسیان و ازنا، گراب و کوهدشت در حال انجام هستند، افزود: کتابخانه دیناروند قبلاً انجام و تحویل شده بود و در جریان سیل نیز خراب نشد بلکه سطح آب بالا آمده و بعد از اینکه فرونشست کرد بعد از چند ماه تخریب شد.

وی اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌ها باید برای ترمیم آن به دنبال گرفتن ردیف بوده از سازمان برنامه و بودجه باشد./ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند