نقش معلمان در معرفی جهاد تبیین / معلمان پایه ریزان تمدن نوین اسلامی هستند

0

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان گفت: انتظار می رود فرهنگیان عزیز نقش بسزا و مثال زدنی خود را در امر جهادتبیین ایفا کنند،چراکه معلمان  بزرگترین وحساس ترین سرمایه ی کشوررا دراختیاردارندو پایه ریزان تمدن نوین اسلامی هستند.

مجمع  معلمان انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای  مطالبه‌گری فرهنگیان

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان گفت: مجمع فرصتی مناسب برای  مطالبه‌گری فرهنگیان به وجودآورده است.

چهارمین  نشست هم اندیشی مجمع  معلمان انقلاب اسلامی منطقه ای سازمان بسیج فرهنگیان لرستان برگزارشد.
علی خسروی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان  در جمع خبرنگاران(در این نشست) در این باره گفت:  تکریم و ارتقاء شان معلم درجامعه و پیاده سازی سند تحول بنیادین و  همدلی وهمراهی عموم فرهنگیان  از جمله اهداف ما است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی  عنوان کرد: بسیج فرهنگیان اهداف و برنامه های خوبی برای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری ازجامعه فرهنگیان و نیز تقویت بنیه علمی فرهنگیان ودانش آموزان  دارد.
خسروی بااشاره به نقش فرهنگیان در روشنگری و بصیرت‌افزایی گفت: در راستای جهادتبیین و همچنین پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب جهت آشنایی نسل جوان باتاریخ کشورخود و دستاوردهای انقلاب اسلامی، بخش مهمی ازاین امرمهم به دوش معلمان است که باید با استفاده از نقش تاثیرگذاری که بر دانش‌آموزان دارند به آن بپردازند.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان با تشریح اهداف و برنامه های مجمع و تاثیر روند آن درحل وفصل مسائل آموزش وپرورش گفت:مسائل اساسی فرهنگیان دردستورکارمجمع قرار دارد و سعی  بر آن دارد که  فرهنگیان بتوانند از این ظرفیت ایجادشده درجهت ارتقاء جایگاه معلم در جامعه بهره گیری کنند.
خسروی  با بیان اینکه مجمع به دنبال حل مسائل اساسی درآموزش وپرورش است، اضافه کرد: مجمع فرصتی مناسب برای  مطالبه‌گری فرهنگیان به وجودآورده است که ازطریق آن‌خواسته ها ودغدغه های مادی ومعنوی به حق‌شان رامطرح کرده و با پیگیری ازمسئولین این مسائل حل وفصل شود.

وی  با اشاره به  اهمیت جهاد تبیین  که در سخنان مقام معظم رهبری بر ان تاکید داشتند،گفت: انتظار می رود فرهنگیان عزیز نقش بسزا و مثال زدنی خود را در امر جهادتبیین ایفا کنند،چراکه معلمان  بزرگترین وحساس ترین سرمایه ی کشوررا دراختیاردارندو پایه ریزان تمدن نوین اسلامی هستند.

خسروی افزود : در این مجامع فرصتی ایجادشده  تاآنچه که امروز دغدغه ی اصلی فرهنگیان است مورد بررسی قراربگیرد و با سرعت بیشتری پیگیری و رفع شود.
وی تصریح کرد: تلاش برای پیاده سازی سندتحول بنیادین آموزش وپرورش ، بررسی وضعیت محتوای درسی وتالیف محتوای مناسب ازدیگرموضوعات مهمی است که دردستورکارمجمع قراردارد.
گفتنی است  این مجمع در چند روز متوالی در شهرستان دورود با حضور معلمان شهرهای همجوار، کوهدشت با حضور فرهنگیان شاخص وانقلابی ازشهرستان‌های پلدختر، رومشکان، ومناطق کوهنانی، طرحان ومعمولان ، در شهر ستان سلسله با حضور معلمان دلفان، فیروزآباد و کاکاوند برگزار شده است.
این نشست  با هدف ارتقا کارآمدی نظام تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش و با حضور جمعی از فرهنگیان نخبه وصاحب‌نظرانقلابی برگزار شد.علی سبزی

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند