نحوه فعالیت ادارات لرستان در هفته جاری مشخص شد

0
به گزارش امید لرستان، کشکولی در مصاحبه تلفنی با خبر ۲۳ شبکه استانی افلاک نحوه حضور کارکنان دستگاه های اجرایی در هفته آینده را تشریح کرد .
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مدیریت کرونا شهرهای کشور از نظر شیوع بیماری کرونا در سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد دسته بندی می شوند .
کشکولی اظهار داشت: با توجه به این تقسیم بندی شهرهای خرم آباد، بروجرد و الشتر در وضعیت قرمز، الیگودرز، ازنا، دورود، پلدختر، کوهدشت، دلفان و رومشکان وضعیت نارنجی و شهرستان چگنی در وضعیت زرد قرار دارند .
وی در خصوص نحوه حضور کارکنان در هفته آینده افزود: دستگاه های اجرایی خدمات رسان و ضروری در شهر های دارای وضعیت زرد با تمام ظرفیت و سایر دستگاه های اجرایی با یک سوم کارکنان خود فعالیت خواهند کرد.
معاون استاندار لرستان تصریح کرد: بر اساس  تصمیم اتخاذ شده، دستگاه های خدمات رسان و ضروری در شهر های نارنجی نیز با ۲ سوم کارکنان و سایر ادارات با ۵۰ درصد ظرفیت هفته آینده را فعالیت می کنند .
کشکولی خاطرنشان کرد: در شهر های وضعیت قرمز تمامی دستگاه های اجرایی تعطیل خواهند بود و فقط دستگاه‌های خدمات رسان مانند حوزه خدمات شهری شهرداری و آتش نشانی و امثال آنها ادامه فعالیت می کنند .
وی همچنین افزود: بخش های آموزشی و اداری تمامی مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه های دولتی و خصوصی و حوزه های علمیه در هر سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد تعطیل می باشد .
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان یادآور شد: در شهرهای قرمز اجرای این مصوبه تا اعلام بهبود شرایط که توسط وزارت بهداشت در دوشنبه هر هفته اطلاع رسانی می شود، ادامه خواهد داشت .

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند