نحوه فعالیت آموزشی مدارس لرستان تا پایان هفته جاری اعلام شد

0

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: فعالیت آموزشی تمام مدارس شهری در مقاطع مختلف تحصیلی تا پایان هفته جاری در شهرستانهای با وضعیت قرمز کرونایی به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد است.

به گزارش امید لرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان سیدعیسی سهرابی اعلام کرد: کلاس‌های دروس کارگاهی و مهارتی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش با رعایت تمام پروتکل‌ها و گروه بندی دانش آموزان به صورت حضوری برگزار می‌شود

.وی افزود: کلاس‌های پایه دوازدهم با گروه بندی دانش آموزان در قالب ۲ یا سه گروه در صورت تشخیص شورای مدرسه با رعایت تمام پروتکل ها به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: فعالیت آموزشی مدارس روستایی بالای ۳۰ نفر استان به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود و فعالیت آموزشی مدارس کمتر از ۳۰ نفر جمعیت با گروه بندی دانش آموزان و با رعایت پروتکل‌ها به صورت حضوری و یا ترکیبی(حضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

سهرابی اضافه کرد: در شهرستان رومشکان بعنوان تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ بندی کرونایی نارنجی نیز فعالیت آموزشی مدارس شهری پیش دبستانی و دبستانی به صورت مجازی در بستر شبکه شاد و فعالیت آموزشی مدارس دوره اول و دوم متوسطه به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌گردد.

وی تاکید کرد: حضور کادر اجرایی مدارس در تمامی مدارس شهری و روستایی استان الزامی است.

هم اکنون ۱۰ شهرستان لرستان در وضعیت قرمز و رومشکان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند