نحوه تکمیل ظرفیت سهمیه‌های خالی آموزش و پرورش لرستان

0

علیرضا نخعی اظهارداشت : در بحث استخدام در آموزش و پرورش افرادی که نمره حد نصاب را کسب می‌کنند برای مصاحبه معرفی می‌شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه آموزش و پرورش معلم جذب می‌کند و این افراد باید قابلیت برقراری ارتباط را داشته باشد که این قابلیت‌ها و استعدادها در مصاحبه مشخص می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: سه برابر ظرفیت برای مصاحبه انتخاب می‌شوند و از بین سه نفر که دارای کارنامه سبز هستند تنها یک نفر پذیرفته می‌شود.

نخعی با بیان اینکه در بیشتر مواقع مصاحبه ملاک انتخاب نیست و تنها ۳۰ درصد وزن نمره نهایی را شامل می‌شود، افزود: افرادی که پذیرفته نشدن تا دو یا سه سال نتیجه آزمون برای آنها اعتبار دارد و این افراد پیشنهاد دادند که سال بعد از همین ظرفیت افراد استفاده شود و مجدا آزمون گرفته نشود و حق آنها محفوظ بماند.

وی عنوان کرد: این پیشنهاد خوبی است که قابلیت انجام هم دارد و سازمان امور استخدامی و مراجع زیربط می‌توانند آن را اجرایی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه برخی از سهمیه‌های استخدام آموزش و پرورش استان خالی مانده است، افزود: از مجموع ۵۵۰ سهیمه‌ای که داشته‌ایم ۱۵۰ سهمیه خالی مانده یعنی داوطلبی که واججد شرایط باشد نیست و درخواست دادیم داوطلبانی که پذیرفته شدن  را بکار بگیریم، به عنوان نمونه داوطلبی در خرم‌آباد پذیرفته شده‌ی رد شده داریم اما همین فرد را در شهری دیگر نیاز داریم و از وزارت‌خانه و سازمان امور استخدامی درخواست کردیم که این جابجایی صورت گیرد و از طریق تکمیل ظرفیت سهمیه‌های خالی را پر کنیم

منبع:ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند