نجات جان دختر در حال غرق شدن توسط خواهرش +فیلم

0

دختر خردسال با هوشیاری خود موفق شد جان خواهر خردسال دیگرش که در استخر در حال غرق شدن بود را نجات دهد.

نجات جان دختر در حال غرق شدن توسط خواهرش + فیلمبه گزارش امید لرستان، ویدئویی که این صحنه نجات کودک توسط خواهرش را به تصویر می‌کشد تبدیل به ویدئویی داغ در فضای مجازی شده است. بنا به گزارش دیلی میل، در این حادثه که در منطقه «چیانگ مای» در شمال تایلند رخ داد این کودک با کمک پدرش از غرق شدن نجات یافت.

بنا به این گزارش این دو خواهر در اطراف استخر خانگی منزل در حال بازی بودند که ناگهان یکی از این دو کودک به داخل استخر سقوط کرد. در حالی که «کانینگ کانونگ نیت» پس از لغزیدن به داخل استخر در معرض غرق شدن قرار گرفته بود خواهرش «کانا» با باخبر کردن پدرشان او را نجات داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی نجات این کودک را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که پدر این دو کودک مشغول تمیز کردن حیاط است این دو خواهر مشغول بازی در اطراف استخر دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یکی از این دو کودک بر اثر لغزیدن به داخل استخر سقوط می‌کند.

خواهر خردسال دیگر وی برای چند لحظه نظاره گر این صحنه می‌شود و سپس در ادامه با دویدن به سمت پدرش که در گوشه حیاط حضور دارد او را از اتفاق باخبر می‌کند. در انتهای ویدئو «آپیسیت»، پدر ۲۹ ساله این دو کودک کودک به داخل آب پریده و دخترش را از غرق شدن نجات می‌دهد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند