میهمانی بزرگ عید غدیر

مسلم رضایی- دبیر ستاد مردمی میهمانی بزرگ عیدغدیر:

0

میهمانی بزرگ عیدغدیر ۱۶تیرماه همزمان با سالروز ولایت امیرالمونین علی علیه‌اسلام برای اولین بار در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش امیدلرستان، میهمانی بزرگ عیدغدیر روز 16تیرماه، در شهرستان خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد مردمی غدیر در این رابطه گفت: این مراسم با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و در قالب ستادی تشکیل شده از مجمع مواکب، ستاد بازسازی عتبات عالیات، کانون مداحان و شاعران، شورای هیئات مذهبی، کانون مساجد، موسسات قرآنی، بنیاد دعبل، مشعر، گروه‌های جهادی و… تشکیل شده است.

روز جمعه 16تیرماه، از ساعت 16الی23، این مراسم از ابتدای بلوار شورا تا انتهای این بلوار به طول 3کیلومتر، به نام شهید سید نورخدا موسوی و با مشارکت موکب‌ها و هیئت‌های مختلف از سراسر استان و حضور عموم مردم برگزار خواهد شد.

طبخ و توزیع غذا و پخش شیرینی و شربت از جمله فعالیت‌هایی است که در این مراسم انجام خواهد شد. غرفه‌های فرهنگی کودک، نوجوان و جوان نیز از دیگر برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این مراسم می‌باشد.

از مجموعه‌ها و سازمان‌های دولتی نیز درخواست شده تا در امر پشتیبانی این برنامه، به گروه‌های مردمی کمک‌رسانی کنند. همچنین به موازات ستاد مردمی، ستاد حاکمیتی با حضور استاندار محترم و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شده است تا مسائل انتظامی، ترافیکی و… را پیگیری و حل‌وفصل نمایند.

امیدواریم که در سال‌های آینده، شاهد برگزاری این مراسم در سایر شهرستان‌های استان نیز باشیم.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند