وعده معاون استاندار لرستان؛

مناطق حاشیه‌ای به حاشیه رفته را به شهر باز می‌گردانیم

0

معاون استاندار لرستان با بیان اینکه اهالی محله‌های حاشیه‌ای از سرمایه‌های کشور هستند که همواره پای نظام ایستاده‌اند، گفت: باید برنامه‌ ریزی کنیم تا حاشیه‌های به حاشیه رفته را به شهر بازگردانیم و مشکلات این مناطق را مرتفع سازیم.

 به گزارش امید لرستان، بهرام ستاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان عصر امروز از محله حاشیه‌نشین کوی علی‌آباد در خرم‌آباد بازدید میدانی کرد و در جریان مشکلات این محله محروم قرار گرفت.

ستاری در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: فراز و نشیب‌های دولت های گذشته بدبینی‌هایی در جامعه به وجود آورده است که ناشی از بد عمل کردن و به موقع عمل نکردن بوده است.

وی با بیان اینکه باید حاشیه‌های به حاشیه رفته را به شهر باز گردانیم و شرایطشان را درست کنیم، افزود: برای ساماندهی مناطق حاشیه‌ای نسخه‌های ویژه در نظر خواهیم گرفت.

معاون استاندار لرستان عنوان کرد:دولت سیزدهم پای کار خواهد آمد تا مناطق حاشیه‌ای ساماندهی شوند و این نوع بازدیدها که امروز انجام دادیم در کوتاه مدت باید نتیجه بخش باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شورایی متناسب، با حضور تمام عوامل تصمیم گیرنده برای ساماندهی مناطق حاشیه ای تشکیل خواهد شد.

ستاری اظهار کرد: چیزی که برای ما مهم است این بوده که مردم مناطق محروم که سرمایه‌های کشور هستند را به فضایی برسانیم که در بلند مدت در رفاه باشند و مشکلات آنها برطرف شود.

وی به حل مشکل مسکن در بافت‌های فرسوده اشاره کرد و گفت: میشد از مسکن مهر و جهش مسکن و مسکن ملی برای از بین بردن بافت فرسوده و ساماندهی مناطق حاشیه‌ای استفاده کرد که در این راستا در مسکن ملی در دولت سیزدهم برنامه ریزی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان یادآور شد: برای منازل بافت‌های فرسوده باید سند صادر شود تا بتوان به شکل مناسب به آنها کمک کرد. باید در پایان دو سال شاهد یک تحول در مناطق حاشیه‌ای باشیم.

فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند