معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده وارد لرستان شد

0

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده روز پنجشنبه برای انجام سفری ۲ روزه و همراهی هیات دولت در سفر آیت الله رییسی به لرستان ، وارد نورآباد مرکز شهرستان دلفان شد.

به گزارش امید لرستان، انسیه خزعلی” در بدو ورود به شهر نورآباد مورد استقبال مسوولان استانی قرار گرفت و قرار است پس از دیدار با زنان کار، در جلسه ای با حضور نماینده این قشر، امام جمعه و فرماندار نورآباد و نماینده دلفان در مجلس شورای اسلامی مسایل و مشکلات زنان کار این شهرستان را بررسی کند.

بازدید از بیمارستان شهرستان دلفان و دیدار با پرستاران و بازدید از کارگاه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از دیگر برنامه های خزعلی در نورآباد است.

بازدید از روستای جعفرآباد و موسسه یاس کبود اشترینان، دیدار با امام جمعه بروجرد، دیدار با خانواده شهیده سلامت زهرا شیرویه، بازدید از کارگاه قالیبافی و بیمارستان بروجرد نیز از برنامه های بعدی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر به بروجرد اعلام شده است.

همچنین قرار است خزعلی روز جمعه ۱۹ آذر در سفر به کوهدشت، پس از دیدار با امام جمعه شهر با فعالان زن و کنشگران اجتماعی این شهرستان دیدار کند و پس از آن دیداری با اقشار زنان در خرم آباد خواهد داشت.

به گزارش ایرنا آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور قرار است جمعه ۱۹ آذر به همراه برخی از وزرا و مسوولان کشوری در یازدهمین سفر استانی خود به لرستان سفر کند و برنامه های سفر ۲ روزه خزعلی نیز در همین راستا است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند