مجلس اگر به دنبال عدالت است باید از خودش شروع کند/ مدیریت در لرستان به دست افراد تنبل، کم کار و پیر است/ استاندار لرستان اگر کم تحرک بماند تغییر می‌کند/اگر در استان فقط گوجه می‌فروختیم، وضع‌مان خیلی بهتر بود

0

به گزارش امید لرستان، مهرداد ویسکرمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قوانین اجرا نشده در کشور زیاد داریم و باعث شده است که بسیاری حق خود را تضعیع شده ببینند.

وی افزود: همه نمایندگان مردم در مجلس، نماینده مردم هستند و هیچ نماینده‌ای از دیگران برتری ندارد، لذا باید همه کمک کنیم که نماینده واقعی مردم باشیم و بتوانیم قانون هایی که از مجلس می آید را درست اجرا و نظارت کنیم.

منتخب مردم خرم آباد و چگنی  با بیان این که تبعیض در بودجه وجود دارد، اظهار کرد: متاسفانه لابی گری در مجلس زیاد است و همین خودش باعث فساد می شود که در این راستا باید گام هایی برداریم که لابی گری به حداقل برسد.

ویسکرمی بیان کرد: یک نماینده در طراز وزیر است و باید منزلت خود را بالا ببیند و صرفاً در عزل و نصب‌ها دخالت نکند و به فکر خودش نیز باشند.

وی گفت: بسیاری از موانع لرستان دارای گره کور هستند و باید با وقت و درایت بیشتر آن ها را حل و فصل کرد و این باید به یکی از وظایف اصلی مدیران ارشد لرستان تبدیل شود.

منتخب مردم خرم آباد و چگنی در مجلس افزود: برخی از مدیران هیچ جرمی انجام نداده اند، اما کاری نیز صورت نداده اند و این ظلم بزرگی در حق مردم است و سریعا باید یا به خود تکان دهند و یا با منصب خود خداحافظی کنند.

ویسکرمی با اشاره به این که تشخیص مدیر لایق با غیر لایق سخت نیست، تصریح کرد: مدیر توانمند و لایق که دارای رزمه قوی باشد نیز توسط یک بچه از سایر افراد ضعیف قابل تشخیص است و دیگر اجازه نمی دهیم افراد ضعیف به سمت‌های مهم گمارده شوند.

وی افزود: نگه داشتن مدیران پیر، بازنشسته و ناکارآمد به هر قیمتی در لرستان ناروا است،  چرا که استان سرشار از افراد توانمند، خلاق و جوان است.

منتخب مردم خرم آباد و چگنی تصریح کرد: دخالت بی حساب و کتاب در جایی نداریم، اما روند فعلی که غلط است باعث فرار نخبگان می شود و نارضایتی مردم را نیز در پی دارد.

ویسکرمی با اذعان به دخالت‌های نابجا گذشته نمایندگان در انتصاب مدیران، تصریح کرد: اگر مدیر کاربلد داشتیم، الان با فروش و صادرات صرفا گوجه وضع لرستان باید خیلی بهتر از این بود ولی چون لنگ مشکلی به نام مدیریت هستیم نتوانسته ایم به موفقیت مطلوبی دست یابیم.

وی با بیان این که وسعت لرستان و ظرفیت‌های آن پاسخگوی جمعیت سه برابری است، گفت: اگر مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس، یاری کافی را بکنند و رسانه های استان که قدرت و پتانسیل بالایی دارند اهتمام بیشتری داشته باشند می توانیم مطالبات واقعی و به حق مردم را به اجرا برسانیم.

منتخب مردم خرم آباد و چگنی گفت: بی تحرکی مدیران را لمس کرده ام، لذا استاندار باید تحرک جدی داشته باشد و اگر انجام ندهد گزینه بعدی ما تغییر است.

ویسکرمی با اشاره به این که مدیران ما شهامت اقدام انقلابی و کار جهادی را ندارند، بیان کرد: کار بر زمین مانده زیاد است  و یکی باید بیاید و آنها را به ثمر برساند چرا که ما تاکنون زیر ساختی که مطلوب استان باشد را درست نکرده ایم.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند