مثبت ۳ به چاپ شصتم رسید/کتابی در مورد دغدغه رهبر انقلاب که کسی به آن لبیک نگفت

0

حجت‌الاسلام سیدحسین موسوی نویسنده کتاب مثبت ۳ از چاپ شصتم این کتاب خبر داد و گفت: پویش «کتابخوانی مثبت ٣» از اواخر آبان‌ماه با رویکرد ترویج فرزندآوری در کشور با هدیه ۱۰۰ جایزه یک میلیون تومانی و یک واحد مسکونی در استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش امید لرستان، حجت‌الاسلام سیدحسین موسوی، سخنران مذهبی و مسئول هیأت یا مهدی(عج) واوان اسلامشهر با اشاره به اینکه پویش «کتابخوانی مثبت ٣» از اواخر آبان‌ماه با رویکرد ترویج فرزندآوری در کشور با هدیه  ۱۰۰ جایزه یک میلیون تومانی و یک واحد مسکونی در استان تهران راه‌اندازی شد، گفت: رهبر انقلاب اسلامی از سال ۹۱ دغدغه جمعیت و فرزندآوری را مطرح کردند، اما کسی به این ندا لبیک نگفت. ایشان حدود ۵۰ بار در طول این ۹ سال از آینده‌ای دهشتناک در مورد جمعیت صحبت کرده‌اند و در این زمینه هیچ بشارتی نداده‌اند، در حالی‌ که ایشان همیشه به آینده در عرصه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی امیدوار بوده‌اند، متخصصان هم معتقد هستند که اگر این مسیر ادامه پیدا کند، در آینده‌ای نزدیک با بحران جمعیت روبرو خواهیم بود. این پویش مسیری برای تبلیغ و ترویج این امر است.

پویش کتابخوانی که کتابی را به چاپ شصتم فرستاد

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در هفته‌های آغازین این پویش کتابخوانی هستیم، اما کتاب به چاپ شصتم رسیده است، گفت: در هراستان یک نفر به عنوان دبیر در قالب یک شبکه مردمی فعال شده است. تمام برنامه‌های این پویش مردمی است و اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و جامعه ایمانی مشعر حامی آن هستند.

موسوی گفت: تاکنون ۶۰ هزار نسخه از این کتاب چاپ شده است و در سرتاسر کشور توزیع شده است. مردم باید بعد از مطالعه این کتاب به سوالات مطرح شده پاسخ دهند تا در این پویش شرکت کنند. علاقه‌مندان برای شرکت در پویش و تهیه کتاب با ۳٠ درصد تخفیف و ارسال رایگان، باید عدد ۳ را به سامانه ۳٠٠٠۱۵۴۲ ارسال کنند. پاسخ سوالات مسابقه نیز باید از طریق پیامک به همین شماره اعلام شود.

هدیه یک واحد مسکونی!

نویسنده «کتاب مثبت ٣» تصریح کرد: هدیه پویش کتابخوانی ما ۱۰۰ جایزه یک میلیون تومانی و یک واحد مسکونی در استان تهران است.

وی افزود: با نگاه حکمرانی مردم، امیدواریم این پویش بتواند رکود حضور در پویش‌های کتابخوانی را جابجا کند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند