ماجرای دیروز اصفهان بیشتر از همه به ضرر کیست/فلک الافلاک بازنده شناسنامه دار اتفاقات سی وسه پل

0

به گزارش امید لرستان، کشاورزان اصفهانی دو روز قبل طبق توافق با مسئولان استان اصفهان محل اعتراض مسالمت آمیز خود در بستر رودخانه خشک سی و سه پل را ترک و قرار شد که فرماندار و استاندار، پیگیر  مطالبات آن ها باشند.

متاسفانه عده ای آتش خرمن سوز ، که نه تیپ آن ها و نه مطالباتشان بوی کشاورز و کشاورزی می داد امروز معرکه گیر شدند و با شعارهای رضاشاه روحت شاد و آتش زدن موتور، سمت و سوی مطالبات قانونی را به  جهتی غیر از آب بردند و همه آنچه کشاورزان ورسانه ها و مملکت  طی چند روز گذشته درو کرده بودند را آتش زدند.

اتفاقات امروز نه تنها اصفهانی ها بلکه حتی یزدی ها و چهارمحالی ها و خوزستانی ها هم ضرر کردند چرا که سمت و سوی مطالبه به سمت انحراف رفت و به ناچار برچسب امنیتی خواهد خورد.

به نظر نگارنده بازنده اصلی اغتشاشات امروز اصفهان مردم نجیب لرستان هستند چرا که بسیاری از مردم و مسئولان استان به دنبال حق اعتراض متمدنانه و قانونی برای پیگیری مطالبه به حق، قانونی و شرعی حق آبه بودند چرا که سالهاست لرستان بازنده اصلی جنگ آب در وزارت نیرو و مافیای آب است و دلسوزان استان سالهاست که به دنبال اعلام مطالبه عقلانی خود در بستری قانونی بودند و اعتراض مسالمت آمیز کشاورزان اصفهانی در چند روز گذشته مدل خوبی می توانست باشد که توسط عده ای آتش خرمن سوز، خاکستر شد و دودش به چشم مردم لرستان رفت که رفت!!!

انتهای پیام/

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند