قیاسیان: فعالیت های کمیته ورزش کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان مستند سازی شود / میزبانی ۱۳ رویداد ورزشی کشور در لرستان با نام و یاد شهدا

0

سید آرش قیاسیان امروز یکشنبه یازدهم تیرماه در جلسه کمیته ورزش کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید استان با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره مقام شامخ شهدا، اظهار کرد: سال گذشته به همت قابل تقدیر هیات‌های ورزشی استان میزبان ۸ رویداد ورزشی کشور و امسال نیز از اردیبهشت ماه میزبان ۵ رویداد ورزشی با نام و یاد شهدا بودیم که صعود سراسری کوهنوردان کشور در اشترانکوه یکی از این میزبانی‌ها بود که در هفته اخیر انجام گرفت.

مدیر کل ورزش وجوانان لرستان با بیان اینکه تاکنون برنامه‌های متنوعی در سطوح و محوریت‌های مختلف با نام و یاد شهدا در استان  برگزار شده است، افزود:  کمیته ورزش برگزاری کنگره گرامیداشت شهدای استان از کمیته‌های فعال محسوب می‌شود  اما لازم است فعالیت‌های گسترده این کمیته تا حدودی مستندسازی شود.

وی  تاکید کرد: تلاش می‌کنیم  به صورت پرقدرت در کنگره شهدا و  درخدمت مقام معظم رهبری و ستاد کل فرماندهی کشور حضور پیدا کرده و  یک گزارش قابل قبول و مطلوب را با کارنامه‌ای  مثبت ارائه دهیم.

قیاسیان بیان کرد: در راستای یاد و خاطره شهدا   ۱۲۰۰برنامه فرهنگی ورزشی طی چندسال اخیر در استان و همچنین ۵۰۰ رویداد ورزشی  کشوری به صورت میزبانی و اعزامی برگزار شده است.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم در جهت حفظ ارزش های انقلاب دین خود را به شهدای اسلام،  بالاخص  شهدای لرستان  ادا کنیم/برنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند