قطعی برق یا قحطی اخلاق/ضرب و شتم دو نیروی اداره برق شهرستان ویسیان

0

به گزارش امید لرستان،صبح روز گذشته به علت قطعی برق در بخش ویسیان یک ارباب رجوع با اپراتور برق این منطقه تماس می‌گیرد که با فحش و حرف‌های رکیک به همکاران شرکت برق اعتراض خود را نشان می‌دهد، اما در مقابل اپراتور شرکت برق ویسیان با تواضع جواب این ارباب‌رجوع را می‌دهد، بعد از پایان ساعت کاری سه نفر از همکاران اعم از رئیس اداره برق ویسیان، اپراتور و سیمبان با یک وسیله نقلیه درحالی‌که قصد خروج از اداره را داشتند مورد ضرب و شتم دو نفر افراد سودجو قرار می‌گیرند که متأسفانه مصطفی زهابی رئیس و مرتضی رضایی اپراتور شرکت برق ویسیان مصدوم شده و در حال حاضر در بیمارستان عشایر بستری هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود نیروهای امنیت و انتظامی این موضوع را مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.

دولتشاه اضافه کرد: متأسفانه خاموشی‌های اخیر زندگی مردم را مختل کرده و این خاموشی‌ها ناشی از گرمای شدید و کمبود منابع آبی است که عملاً هم به‌صورت سراسری در کشور اجرا می‌شود و شرکت توزیع برق استان هیچ نقشی در قطع برق ندارد.

وی بیان کرد: روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همیشه با اطلاع‌رسانی‌ها اعلام کرده که خاموشی‌ها به‌صورت سراسری بوده و ما نقشی در آن نداریم آیا این روش درست است که با ضرب و شتم نیروهای مظلوم شرکت برق ویسیان اعتراض خود را نشان دهند؟

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند