فصل دوم «نجلا»؛ گزینه نوروزی تلویزیون

0

مجموعه تلویزیونی «نجلا۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور نامزد پخش در نوروز شبکه ۳ سیما شد.

 

فصل دوم «نجلا»؛ گزینه نوروزی تلویزیون

به گزارش امید لرستان، با توجه به اعلام اسامی سریال های نوروزی تلویزیون؛ سریال نجلا گزینه نوروزی شبکه ۳ سیما در نوروز به شمار می رود. این روزها تصویربرداری مجموعه تلویزیونی نجلا۲ به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در آبادان ادامه دارد و پیش از آن، فیلمبرداری این سریال در لوکیشن‌هایی واقع در جنوب تهران، پیگیری می‌شد.

در این سریال حسام منظور، محیا دهقانی، ایوب آقاخانی، سوگل طهماسبی، تورج فرامرزیان، مصطفی ساسانی بازی می‌کنند. داستان فصل دوم این سریال درباره اشغال خرمشهر است و عبِد در این فصل نقش محوری در داستان دارد.

در فصل نخست این سریال حسام منظور نقش عبد دشتی، سارا رسول‌زاده نقش نجلا، آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی‌نیا، هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی، سوگل طهماسبی، مصطفی ساسانی، جواد پورزند، علی غابشی و … به ایفای نقش پرداختند.

هدایت هاشمی، سید مهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان، مرتضی شاه‌کرم، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشایی، حسین شفیعی، تورج فرامرزیان، وحید نفر، جمال بیات، ابراهیم گله‌ دارزاده، رستا رضوی، مهدی ملاک، سیامک توده‌ فلاح، اسحاق احمدپور، محسن مرادی، امیر دهلکی، سامان خلیلیان بازیگرانی‌اند که در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

این مجموعه که در فصل اول خود با اقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، در بخش دوم به بخش هایی از دفاع مقدس و اوایل جنگ توجه دارد.بعد از پیوستنِ ایوب آقاخانی به سریال، پیر داغر بازیگر لبنانی سریال مدار صفر درجه و فیلم به وقت شام با نقشی متفاوت به این سریال پیوسته است. او در نجلا نقش یکی از عرب‌های آبادانی را ایفا می‌کند. این مجموعه تلویزیونی قرار است تا پایان سال فیلمبرداری‌اش ادامه پیدا کند. نجلا در ۳۰ قسمت برای شبکه سه سیما تهیه و تولید می‌شود.

منبع: ایرنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند