فرماندار خرم‌آباد و ۳ مدیرکل در استانداری لرستان منصوب شدند

0

استاندار لرستان در احکامی جداگانه، فرماندار خرم‌آباد و سه مدیرکل استانداری لرستان را منصوب کرد.

به گزارش امید لرستان، «فرهاد زیویار» استاندار لرستان، ابلاغ انتصاب فرماندار خرم آباد و سه مدیر کل استانداری لرستان را صادر کرد.

علی جهان آرا مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در این رابطه گفت: در ادامه انتصابات در لرستان، با حکم استاندار لرستان ابلاغ انتصاب فرماندار خرم آباد و سه مدیر کل دیگر در حوزه استانداری صادر شد.

وی اظهار داشت: استاندار لرستان با صدور حکمی «علی محمد دریکوند» را به عنوان سرپرست فرمانداری خرم آباد جایگزین «جعفر طولابی» فرماندار سابق معرفی کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان افزود: در حوزه مدیران کل نیز «ابوالقاسم خسروپور» به عنوان سرپرست اداره کل امور اداری و مالی استانداری، «عنایت الله میرزایی» سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری و «سید مجید طاهری» به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان منصوب شدند.

جهان آرا تصریح کرد: سابق بر این «پورسرتیپ» در حوزه امور اجتماعی و فرهنگی، «علی‌محمد دریکوند» در امور اداری و مالی استانداری و «فلاح نژاد» در دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان به عنوان مدیران این مجموعه‌ها خدمت می‌کردند.

مهر

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری فارس
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند