عملکرد فوق العاده جوانان لرستان در مقابله با کرونا قابل تقدیر است /نیازهای سمن ها در چهار چوبه مقررات فراهم شود

0

به گزارش امید لرستان محمود ثمینی روز چهارشنبه در نشست با مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان که با حضور سید علی کریمی مدیر کل ورزش وجوانان لرستان ، فرهاد دیناروند معاون امور جوانان ورزش وجوانان استان ودیگر اعضای مجمع برگزارشده بود ضمن اشاره به نگاه مقام معظم رهبری به جوانان و به خصوص بیانیه گام دوم انقلاب ،اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد را بازوان حاکمیت و یاری دهندگان دولت می دانیم .

او بیانیه گام دوم انقلاب را یک اساسنامه و مرامنامه ای خواند که باید به عنوان یک الگو و سند کاری مورد توجه همگان قرار گیرد و افزود : لازم است همه افراد بر اساس این چهارچوبه هدف گذاری کنند.

ثمینی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری ،تصریح کرد: ضرورت دارد به جوانان اعتماد کنیم و امورات را به آنان واگذار کنیم و لازمه این کار فرهنگ سازی ،نیرو پروری و مدیر پروری، اعتماد به فکر، توان و مدیریت جوانان است که این کار شروع شده و اتفاق خواهد افتاد.

ثمینی قرار گرفتن برخی از جوانان را در راس مسند های اداری نوید بخش مسئولیت پذیری و فراهم کننده حضور جوانان در عرصه های مدیریتی جامعه دانست و با اشاره به مشارکت و حضور جوانان در تمامی عرصه های فرهنگی اجتماعی و سیاسی ،یادآورشد : جوانان باید با خودباوری و اعتماد به نفس در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کنند و تمام توان خود را در جهت توسعه استان و ارتقاء ملی به کار گیرند.

او به حضور فعال جوانان در جریان سیل فروردین ۹۸ همچنین همکاری و فعالیت جوانان در مدیریت بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: عملکرد فوق العاده مردم لرستان و خصوصاً جوانان در این ایام، امداد رسانی، مشارکت و رساندن کمک های مالی به اقشار آسیب پذیر قابل تقدیر است .

ثمینی بر لزوم هماهنگی و مدیریت اقشار و صنوف مختلف در قالب ستاد هماهنگی برای ساماندهی کمک های اقشار مختلف تاکید کرد وگفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند و پای کار باشند تا آنچه مورد نیاز سمن ها (سازمانهای مردم نهاد) است در چهار چوبه مقررات فراهم شود .

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند