عملکرد ورزش و جوانان در بحث سیل رضایت بخش بود/ خسارات سیل به اماکن ورزشی بسیار زیاد بود

0

به گزارش امید لرستان، سید علی کریمی درحاشیه بازدید از مجموعه ورزشی شهیدسرمالیان پلدختر که با حضور سیدحمیدرضاکاظمی نماینده مردم پلدختر درمجلس شورای اسلامی انجام گرفت  به خبرنگاران ، اظهارکرد :ورزش پلدختر دارای قدمت و سابقه ای تاریخی است و برای توسعه  ورزش دراین شهرستان دریغ نخواهیم کرد.

او با اشاره به میزان خسارات واردشده از سیل سال گذشته به حوزه ورزش ، افزود: خسارات زیرساخت های ورزشی در سیل بسیار بالا بود اما حضور وزیر ورزش و معاونین وزیر در شهرستان پلدختر اعتبارات خوبی را به ورزش تزریق کرد و اقدامات خوبی در همان اوایل روزهای پسا سیل انجام گرفت.

کریمی تصریح کرد: ۶ پروژه ورزشی سیل داریم که برخی به بهره برداری رسیده و برخی دیگر نیز عملیات اجرایی آن در حال اجراست.

او با بیان اینکه پیست دو ومیدانی استانداردی به بهره برداری خواهیم رساند،خاطرنشان کرد:  با ایجاد ۳ هزار و ۵۰۰ متر کفپوش در سریعترین زمان ممکن سالن های ورزشی به بهره برداری رسیدند.

او گفت:  تجهیزات استخر خریداری شده و عملیات بازسازی در حال انجام است که در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد رسید .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان بیان کرد: زمین چمن شرایط خوبی دارد ، زمین چمن مصنوعی و ساماندهی سکوی تماشاگران از برنامه های در دست اقدام خواهد بود .

اوبا اشاره به وضعیت زمین چمن شهرمعمولان نیز، تاکیدکرد: در معمولان زمین چمن خوبی ایجاد شده که سایر نیازهای ورزشی این بخش از قبیل روشنایی و سرویس بهداشتی و فنس کشی نیز تامین خواهد شد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند