عدم حمایت از مشکلات هتل‌داران لرستان

0

به گزارش امید لرستان؛ علی‌اکبر فکوری اظهار کرد: به دنبال شیوع کرونا و تعطیلی مراکز گردشگری، هنوز از هتل‌داران لرستانی حمایتی نشده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود بعید می‌دانم تا پایان سال هم اتفاق خاصی رخ دهد و هتل‌داران گرفتار شده‌ و نمی‌دانند چکار کنند.

فکوری با بیان اینکه کرونا ضربه مهلکی به گردشگری زده است، تاکید کرد: لطمات این ویروس به لرستان بیشتر بوده و کسی درک نمی‌کند که ما چه مشکلاتی داریم.

رئیس جامعه هتل‌داران لرستان با اشاره به اینکه نمی‌دانیم کارگران را چکار کنیم؟ افزود: تامین اجتماعی در این ایام کرونایی‌ می‌تواند برای بیمه، نیمی از سهم کارفرما را نگیرد تا بتوانیم بیمه کارگران را پرداخت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه انتظار داریم مسئولان استان به‌طور جدی از ما حمایت کنند، تصریح کرد: علاوه بر همکاری در بحث بیمه، تعویق سه ماهه تسهیلات به شش ماه افزایش یابد تا در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

فکوری یادآور شد: پیک مسافرت به لرستان، فروردین است که دو سال پیاپی سیل و کرونا لطمات جبران‌ناپذیری به هتل‌داران وارد کرده و ادامه فعالیت با این شرایط برای ما دشوار است.

رئیس جامعه هتل‌داران استان اضافه کرد: اگر می‌خواهیم لرستان مقصد گردشگری شود که البته کار دشواری است باید مسئولان به‌طور جدی واحدهای فعال این بخش را حمایت کنند.

این مسئول افزود: سرمایه‌گذار وقتی زیر فشار قرار گیرد، مجبور است واحدش را تعطیل یا تعدیل نیرو داشته باشد و این کار باعث بیکار شدن ده‌ها نفر می‌شود.

 

ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند